Mavi Ev Dekorasyonu

2
515

Her zaman huzur veren bir renk olarak dikkat çeken mavi şimdilerde ev dekorasyonunun vazgeçilmez trendleri arasında yer alıyor. Evinizin her bölgesinde tercih edebileceğiniz mavi ev dekorasyonunda sizlere farklı fikir ve öneriler sunmak istiyoruz.

mavievdekorasyonu

Küçük bir oturma odasının mavi ve beyaz renk ile ne kadar huzur dolu ve ferah göründüğüne şahit olun. Evim küçük diye dert yanmak yerine doğru renk ve aksesuarlar ile evinizi modern bir hale getirebilirsiniz.

mavievdekorasyon

Beyaz ve krem renkli duvar boyalarından sıkıldıysanız farklılık yaratacak olan mavi rengi tercih edin. Evinizi daha güzel ve modern bir görünüme sokacak, gökyüzü havası katacak.

mavisalondekorasyonu

Mavi renk ile salon dekorasyonu için illa ki duvarları maviye boyamak veya mavi mobilyalara gerek yok. Sadece mavi kırlentlerin dekorasyona etkisine göz atın.

mavidekorasyon

Mavi rengin asil görüntüsü ile salonunuza girdiğinizde içiniz açılacak. Mavi renge sahip bir oturma grubu ve beyaz ile uyumlu aksesuarlar artık modern dekorasyonun vazgeçilmez uyumu oluyor.

mavisalonlar

Mavi ve beyaz salon dekorasyonu ile son derece kaliteli bir yaşam alanı yakalayabilirsiniz. Çok az mobilya ve aksesuar kullanımı yaparak modern görünümü sağlayabilir, şık bir salona sahip olabilirsiniz. Kalabalığın olmadığı evler huzur dolar.

maviodadekorasyonu

En çok hoşuma giden ve hayran kaldığım mavi ev dekorasyon örneğini sona saklamak istedim. Hem modern, hem şık, hem de gayet dikkat çekici mobilya ve aksesuarlar ile hazırlanan bu dekorasyonu sizde salon ve oturma odasında uygulayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Mavi çok riskli bir renk geliyordu bana evde ana renk olarak kullanmak için ama çok güzel gözüküyormuş. Sanırım mavinin tonu da önemli bu konuda. Tebrik ederim güzel seçimler yapmışsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz