Minderli Balkon Dekorasyonu

2
1658

Minderli Balkon Dekorasyonu
Son zamanlarda farkındaysanız balkon dekorasyonları artık büyük büyük balkon mobilyaları, bahçe mobilyaları tarzından uzaklaşmaya başladı. Şimdilerde balkonlar daha cool bir dekorasyon tarzı yansıtıyor. Önceden bir balkon masası, 4 sandalye ile balkon dekorasyonu tamamlanıyordu. Ardından büyük hasır balkon sandalye masa takımları tercih edilmeye başlandı. Günümüzde ise minderli balkon dekorasyonu, balkon ister büyük olsun ister küçük, en tercih edilen dekorasyon tarzına dönüştü.
Cool Balkon Dekorasyonu
banklı balkon
İnsanlar artık dekorasyonu gösteriş için değil, konfor için kullanmaya başladı. Bunun en güzel örnekleri de cool balkon dekorasyon tarzlarında göze çarpıyor. 5-6 tahta parçasını birleştirerek balkona yaptıracağınız bir bankın üzerine renkli minderler koyarak son derece rahat ve dekoratif bir balkon dekorasyonu elde edebilirsiniz. Özellikle bankı balkon duvarı bölümüne değilde balkon demirlerinin olduğu bölüme yaptırırsanız, tam bir balkon keyfi yapacağınız mekan elde edersiniz.
minderli balkonlar
Ahşap Balkon Bankları
Özellikle benim gibi balkon dekorasyonu içinde ahşap stil sevenler için, minderli balkon dekorasyonu çok uyumlu oluyor. Hem balkon tabanına, hem duvarına ahşap kaplatıyorsunuz, ardından yine ahşap bir bank çaktırıp, üzerine renk renk, desen desen balkon minderleri koyuyorsunuz ve ortaya çok konforlu bir balkon dizaynı çıkıyor.

ahşap balkonlar
Kırkyama Balkon Minderleri
Eskiden annelerimiz yokluktan eski kumaş parçalarını birleştirir ve yorgan, minder, battaniye, paspas yapardı. O zamanların yoklukları şimdi moda oldu. Sizde modaya uyup, kırkyama yöntemi ile balkon minderleri yapabilir ve daha rahat ve daha dekoratif bir balkon dekorasyonu elde edebilirsiniz.
kırkyama balkon minderi
Eski Koltuk Minderleri ile Balkon Dekoru
Evinizde mobilyası eskimiş ancak minderleri henüz sağlam olan koltuklarınızı değiştireceğiniz zaman, minderlerini balkon dekorasyonu içine yer minderi olarak kullanabilirsiniz. Hem kimsede olmayan bir tarzınız olur hem de son derece rahat bir balkon ortaya çıkar.
yer minderli balkonlar

2 YORUMLAR

  1. cool ve ahşap balkon dekorasyonları çok güzel hem sade hem de şık duruyor. Ama eğlenceli bir insanım ve rengarenk olanları kullanıyorum 😀 Balkonla ilgili daha çok içerik istiyorum aslında ben, varsa elinizde görmek isterim 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz