Modern Ahşap Yemek Masaları

0
600

Ahşap mobilyalara, modern dokunuşlar kazandırılarak oluşturulan yemek masalarıyla modern tasarım düşkünlerine, alternatif çözümler sunuyoruz. Ahşapla eviniz doğal hava katmanız, asimetrik çizgilerle şık bir görünüm oluşturmanız için seçtiğimiz tasarımlar.

modern ahşap yemek masası (2)

Geniş ailelere, güzel çözümler sunabilen ortalama 3 metreye kadar uzanabilen, dilerseniz katlayarak da kullanabileceğiniz modern ahşap yemek masası. Yemek masası tablası ceviz olup yemek masası ayakları mercan kırmızı, turuncu, yeşil ve lila olmak üzere 4 farklı renk kullanılmıştır.

modern ahşap yemek masası (4)

Yemek masası ayaklarında ki çapraz çizgiler, yukarı kırılarak uzanan açısal doğrular, yatay çizgilerle birleştirilerek  kelebek motifi oluşturulmuş, ince ahşap işçiliği gerektiren mükemmel bir tasarım.

contemporary wooden dining table

Bu tasarımda, yemek masası tablası ve yemek masası ayakları ceviz tercih edilerek bütünlük sağlanmış, masa ayaklarında yaratıcı çizgiler tercih edilerek farklı,benzersiz ve yenilikçi bir tasarım elde edilmiştir.

modern ahşap yemek masası (3)

Saklı kitabeden oluşan, 6 kişilik, dilerseniz 8 kişilik olarak da kullanabileceğiniz modern ahşap yemek masası. Ahşap, masa ayakları galvaniz parlak kaplama tabana oturtularak şık bir görünüm sağlanmış ve masa ayaklarında ince kalın çizgiler kullanılarak modern bir tasarım elde edilmiştir.

İlgini Çekebilir:   Kare Yemek Masası

CEVAP VER

Yorum yazın!
Please enter your name here