Modern Doğal Yemek Odaları

0
215

Doğaya yakınlık duygusundan yola çıkarak yemek odalarını doğa ile birleştiriyoruz. Doğal modern yemek odalarında, ahşap mobilyaları ve aydınlatmada doğal ışık yollarını tercih ederek sade ve modern tasarımlar sunmaya çalışacağız.  Biliyorsunuz ki artık trend modern tasarımlar. Sizler modern tasarımlara doğal dokunuşlar ekleyerek rahat, sade ve modern yemek odaları elde edebilirsiniz.

Modern Ferah Yemek Odası

modern-dogal-yemek-odalari

Ağaç kökleri masa ayakları olarak karşılıyor sizleri. Cam yemek masasına eklenen ahşap masa ayakları ve beyaz sandalyelerden oluşan modern doğal yemek odası. Cam duvarlar tercih edilerek doğal ışıktan fazlasıyla istifade edilmiş.

Sofistike Yemek Odası

modern-dogal-yemek-odalari-1

Ağaç kökleri masa ayakları olarak tekrar karşımızda. Yemek masası seçiminde cam tercih edilirken sandalyelerde modern tarza kıvrımları görüyoruz. Ampullerin bir araya gelmesinden oluşan farklı bir aydınlatma ürünü kullanılırken duvarda yaş halkalarından oluşan bir tabloya yer verilmiş. Aksesuarlarıyla doğayı kucaklayan mobilyalarıyla modern tarzı içinde barındıran yemek odası tasarımı.

Ahşap Yemek Odası

modern-dogal-yemek-odalari-2

Ahşap yemek masası ve açık tonlarda ahşap sandalyelerden oluşan modern ahşap yemek odası. Salonda açık renk kahve tonlarında koltuklar kullanılarak hoş bir uyum yakalanmış. Doğal tasarım elde etmek için merdivenlerde ve salon kısmında ahşap raflara yer verilmiş.

Doğal Modern Yemek Odası

modern-dogal-yemek-odalari-3

Renkleriyle doğal bir ortam oluşturulan bu yemek odasının kendine has bir çekiciliği var. Her şey sade göz yormuyor, huzurlu bir ortam yemek yemeniz için her şey mevcut.

Modern Retro Yemek Odası

modern-dogal-yemek-odalari-4

Retro lambalar ve kilimi modern tarzla buluşturarak eski özlediğiniz bir yemek odası tasarımı sunuyoruz sizlere. Yemek masasında ahşap ve dikdörtgen seçimlerken yaparken sandalyelerde beyaz retro seçimler yapıyoruz. Kitaplıkla dekore edilen yemek odaları trend olmaya başladığını daha önceki yazılarımda bahsetmiştik. Yemek odasında kitaplık tasarımı tekrar karşılıyor bizleri.

Modern Beyaz Yemek Odası

modern-dogal-yemek-odalari-5

Güneşin doğuşunu ve batışını evinizde hissettiğiniz bir yemek odası ne güzel olurdu. Ahşap yemek masasıyla eşleşmiş beyaz sandalyeler ve konsoldan oluşan modern beyaz yemek odası tasarımı.

Renkli Yemek Odası

modern-dogal-yemek-odalari-6

Kare yemek masası, sarı ve kırmızı zarif sandalyeler, ahşap konsol ve metal dresuardan oluşan renkli modern yemek odası. Basit bir aydınlatma ve yine bir kitaplık gözümüze takılıyor. Gösterişten uzak gereksiz eşyalara yer verilmeyen bir tasarım olmuş.Gördüğünüz gibi modern ve doğal stilleri bir araya getirerek kombine yapmak hiç de zor değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz