Modern Ev Dekorasyonu

2
417

Evinizi daha güzel ve ferah bir hale getirmek istiyorsanız son dönemlerin yeni trendleri olan modern ev dekorasyonu fikirlerini uygulayabilirsiniz. Evinizin dışarıdan daha estetik görünmesini sağlayacak olan bu dekorasyon fikirleri aynı zamanda size daha işlevsel bir yaşam ortamı hazırlayacak.

modernevdekorasyonu

Modern ve rahat ev dekorasyonunda ilk olarak fazla eşyalardan kurtulmalısınız. Hem yaşam alanının daha soğuk olmasını, hem de kullanışsız olmasını sağlayacak kalabalık eşyalar yerine kibar ve zarif L bir oturma takımı ile duvara monte edilen yaşam ünitesi tercih etmelisiniz.

modernevdekorasyonlari

Modern ev dekorasyonlarının hepsinde tercih edilecek renkler krem, bej ve beyazdır. Hem daha aydınlık, hem de daha ferah bir ortam yaratacak olan bu renkler içinizi ısıtacak.

yenimodernevdekorasyonu

Modern ve yenilikçi ev dekorayonu fikirlerinin hepsinde tercih edilecek olan beyaz renk ile bütünleşecek aksesuarların kullanımı önemlidir. Soluk renkler tercih etmemeli, mobilyalarınızın bir bütün halinde olmasını sağlayacak renklere yönelmelisiniz.

modernkucukevdekorasyonu

Küçük evlerde gayet modern ve güzel bir şekilde dekorasyon yapılabilir. Yukarıdaki örneğimizde olduğu gibi çok az ama işlevsel birkaç mobilya ile küçük yuvanızı sıcak ve modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

moderndekorasyonlar

Küçük ve modern bir ev dekorasyonu daha. Yine beyaz mobilyalar tercih ediliyor. Odaya renk ve hareket katan ise çok ince bir ayrıntı olan duvar boyası. Yeşil renk oldukça güzel ve modern bir uyum sağlıyor.

Siyah, beyaz ve kırmızının harika uyumu ile son derece modern bir ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Eğer eviniz müsait ise yukarıdaki modern ev dekorasyonu örneğimiz tam size göre.

2 YORUMLAR

  1. Hepsi çok şık. Benim de aklımda birkaç model var fakat hangisi daha kullanışlı olur bilemiyorum ve sizin görüşlerinize de çok güveniyorum. Size bu modelleri atsam bana fikir verebilir misiniz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz