Modern Kare Yemek Masaları

0
560

Kare kesimleri daha çok sevenler için, dikdörtgen, yuvarlak kesimlerden uzaklaşıyor sonbaharın renklerine, modern dokunuşlar yapıyor ve modern kare yemek masalarını evlerinize getiriyoruz.

modern-kare-yemek-masasi

6 kişiyi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz, siyah modern kare yemek masasında, sizler siyah sandalyeler yerine, bu yılın moda rengi olacak gri tonlarında sandalyeler kullanarak yemek odanızda, gri siyah kombinasyonu sağlayabilirsiniz.

modern kare masa

Cam masa ayaklarıyla farlılık yaratan, espresso koyu ahşap kare yemek masasıyla misafirlerinizi şaşırtın. 6- 8 kişiyi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz, kullanılan sağlam ve dayanıklı malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz sofistike kare yemek masası.

modern kare beyaz yemek masası

Masa tablasının rengini değiştiriyoruz ve beyaz sevenler için alternatif oluşturuyoruz. Meşe kaplama masa tablası, 1,2 cm kalınlığında cam masa ayaklarıyla desteklenmiştir. Aynı zamanda BS6206 sertifika onaylı camlar kullanıldığı için sağlam ve dayanıklı olan beyaz modern kare yemek masasında misafirlerinizi keyifle ağırlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz