Modern Konsollar

2
643

Cevizi, kırmızıyla buluşturan dekoratif, modern konsol.Kırmızı kapaklı kısmına yemek takımlarınızı koyabilir, Kapaksız raflarda aksesuarlarınızı sergileyebilirsiniz. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz modası geçmeyecek bir konsol modeli.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Alışılmış tasarım anlayışından uzak, fonksiyonel detaylarla göz dolduran modern, zarif bir tasarım. Parlak beyaz akrilik boya kullanıldığı için kolayca temizlenebilen, çizilmeye karşı dayanıklı bir konsol çeşidi. Çekmece iç dizaynında, çatal, bıçak ve kaşıklarınızı koymak için özel bölmelerin oluşturulduğu bütün inceliklerin düşünüldüğü şık bir tasarım.

modern konsol (3)

Evinde şık bir hava oluşturmak isteyenler için, duvar aplikleri ve tablosuyla kendini tamamlayan, siyah estetik kulplardan oluşan modern konsol.

modern konsol (2)

6 adet kapaklı çekmeceden oluşan, üstüne aksesuarlarınızı koyabileceğiniz, küçük metrekareler için alternatif olabilen, aşk konsolu. Konsol aynası ile yakalanan kombinasyon ve uzun bacakları sayesinde temizlikte kolaylık.

modern konsol

 

2 YORUMLAR

  1. 2019 yılında bakıyorum bu içeriğe ve 2014 yılında paylaşılmış ama yine bile çok modern ve güzel modeller var. Olsa da alsam diyebileceğim şekildeler. Güzel seçimler yapmışsınız, tebrik ederim sizi. Paylaşımlarınızı zevkle takip ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz