Modern Salon Dekorasyon Fikirleri

3
496

Modern ve ferah bir salona sahip olarak yaşam alanınızı daha kaliteli bir mekana çevirebilirsiniz. Evinizin en çok kullanılan ve hemen hemen tüm aktivitelerin gerçekleştirildiği salonunuzu daha modern bir hale getirmek istiyorsanız sizler için bu senenin yeni trendlerini modern salon dekorasyon fikirileri ile aktarmak istiyoruz.

modernsalondekorasyon

Salon dekorasyonunda ilk ayrıntı renk seçimidir. Seçeceğiniz mobilya ve aksesuarların rengi uyumlu olmak ile birlikte pozitif enerji vermekte olan renkler arasından seçilmelidir.

modernmobilyalar

Salonunuza farklılık katmak ve yeniliklere açık olduğunuzu göstermek için klasik yaşam üniteleri ve oturma grupları yerine daha farklı ve tasarım harikası ürünleri tercih etmeye özen gösterin.

modernsalondekoru

Salon için seçeceğiniz oturma grubunun rahatlığına önem verin. Modern ve huzurlu evlerde gösteriş kadar rahatlıkta önemlidir. Rahat olmayan bir ürünü sadece güzel görünüyor diye tercih etmekten kaçının.

modernevdekorasyonu

Modern evlerde kaba ve geniş mobilyalar yerine daha sade ve minimal mobilyalar tercih edilir. Yüksek ahşap ayaklara sahip olan mobilyalar ise eve bambaşka bir hava katar.

modernsalondekorasyonlari

Yeni ve modern bir salon dekorasyonunda kalabalığa müsade yok. Ne kadar az mobilya ve ne kadar az aksesuar kullanırsanız ev dekorasyonunuz o kadar başarılı olacaktır. Bu yüzden tek renklere yönelin ve minimal mobilyaların işlevselliklerine de göz atın.

modernsalondekorasyunu

Modern salon dekorasyonlarında aydınlatma en önemli konulardan biridir. Işığın her noktaya eşit miktarda yayılması gerekir. Bu yüzden tavan yerine yan duvarladan aydınlatma tercih etmelisiniz.

3 YORUMLAR

  1. Salon takımlarının hepsi birbirinden güzel ama ben daha çok yüksek ayaklı modelleri tercih ediyorum. Görüntüden ziyade, temizliği de çok rahat oluyor.

  2. turuncu konsept yapılanda gözüm kaldı diyebilirim. Çok güzel olmuş ve aksesuarlarda da turuncuyu sıkça kullanması çok güzel göstermiş evi. Bravo, çok güzel fikir aldım sayenizde. Turuncu olmasa bile ben de bir renkle böyle bir şey yapmak istiyorum. Teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz