Modern Yemek Masası Modelleri

0
1969

Yemek masası, bir salon ya da yemek odasında, ilk göze çarpan detaylardan biridir. Aile sohbetleri, pazar kahvaltıları, misafir sofraları derken birçok yönlü işlevi olan yemek masaları için sandığınızdan çok daha fazla seçenek var. Evinizin dekorasyonu ile uyumlu bir yemek masası arıyorsanız, bu yazımızda yer alan modellerden ilham alabilirsiniz. Son dönemde öne çıkan en güzel ve modern yemek masası modellerini sizler için derledik…

Yemek masasında modern çizgiler, her zaman dikkat çekicidir. Cam tablaların modası da hiç geçmiyor. Salonunuza şık ve modern bir dokunuş katacak bu yemek masasını, siz de metal ayaklı sandalyeler ile tamamlayarak, lüks görünümü tamamlayabilirsiniz.

Yemek masasında klasiklerin dışına çıkmak isteyenler için bu metal ayaklı cam yemek masası, oldukça iddialı bir seçim. Fütüristik bir tarzı olan bu masa, çocuklu aileler için çok uygun değil, ancak salonda her zaman şık ve lüks bir görünüm yaratacağı kesin.

Metal ayakları ve bank oturma anları ile bu ahşap yemek masası takımı, oldukça modern bir görünüme sahip. Büyük salonlar için oldukça iyi bir seçim olacak.

Son yıllarda mutfakta öne çıkan mermer tezgah modası, evin diğer alanlarında da mermerin yansımaları olarak karşımıza çıkıyor. Mermer tablalı bir yemek masası, yeni sezonda salon dekorasyonu için tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında. Şık ve modern bir tarza sahip bu masa, geniş aileler ve büyük salonlar için de ideal.

Ahşabın yalnızca klasik mobilyalarda kullanıldığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Fütüristik tasarımda ayakları ve uzay çağını anımsatan sandalyeleri ile kullanıldığı mekana lüks bir tarz kazandıran bu yemek masası takımı, ahşap tablası ile klasik ve moderni birlikte kullanıyor.

Yeterince alanınız varsa, uzun bir yemek masası her eve şıklık kazandırır. Daha geniş bir alan hissi yaratan uzun masalar, geniş aileler ve sık misafir ağırlayan aileler için idealdir. Bu tarz masaları, Mudo mağazalarında bulabilirsiniz.

Beyaz ayakları ile oldukça şık bir masa. Dikkat çekici, özel tasarımlardan hoşlananlar için iyi bir seçim olabilir. Salonunuzda modern bir tarz hakimse, siz de tercihinizi böyle yaratıcı bir masa modelinden yana kullanabilirsiniz.

Ahşabı genellikle klasik tarzda yemek masalarında görsek de, siyah renkli ayakları ile buluşunca da oldukça modern bir görünüme kavuşuyor. Sık misafir ağırlayan aileler için, böyle bir yemek masası uygun bir seçim olabilir.

Beyaz, hem sadeliği hem de şıklığı vurgulayan renklerin başında geliyor. Büyük bir mutfak ya da salon için tercih edebileceğiniz bu beyaz yemek masası modelini, üzerinde büyük bir vazo ve renkli yapay çiçek detayları ile renklendirebilirsiniz.

Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak masaların dışına çıkarak daha farklı geometrik şekillere ne dersiniz? Salon ya da geniş mutfaklarda kullanabileceğiniz bu yemek masası, modern bir tarza sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here