Modern Yemek Odası Takımları

0
963

Hem Türkiye hem de yurt dışı tasarımlarını takip ederek sizlere en moda yemek odası takımlarını sunmaya devam ediyoruz. Bugün yemek odasına modern dokunuşlar yapıyor ve farklı renk ve desenlerle evlerinize konuk oluyoruz. Yemek odalarınızı modern yemek odası takımlarıyla sonbahara hazırlıyoruz. Modern ince formlu mobilyaları ve bolca ahşabı sarının yoğun ve sıcak tonları ile kullanıyor  güneşin aydınlığını içeri davet ediyoruz.

Gri Yemek Odası

siyah gri modern yemek odası

Bu senin moda rengi grinin tonlarını kullanarak yemek odalarınızı sonbahara hazırlayabilirsiniz. Siyah duvar ve gri sandalyeler kullanmışsanız ahşap yemek masası ve ahşap aydınlatma kullanarak odayı sıcak bir yemek odasına dönüştürebilirsiniz. Sizce duvarlarda açık gri renk kullanılsaydı nasıl olurdu? Gri yemek odası başlıklı yazımızda böyle bir uygulama var inceleyerek bize yorum yapabilirsiniz. Küçük evler için yemek odası çözümleri sunmaya modern yemek odası takımları ile devam ediyoruz.

Minimalist Yemek Odası

minimalist yemek odası

Turuncu ve beyazın kombinasyonu  sonbaharı sıcak karşılatıyor. Turuncu mutfak dolapları kullanılarak tasarlanan Amerikan mutfak dekorasyonunda, turuncu sandalyelerturuncu aksesuarlarla, beyaz yemek masasıbeyaz aydınlatmalarla kombine edilmiştir. Burada öneri olarak yemek masası duvara sabitlenebilir böylelikle daha fazla alan açılacaktır.Aslına bakarsanız, Besta modern yemek odası yazımızda dediğim gibi bir uygulama, dört farklı renk kombine edilerek tasarlanan Amerikan mutfak uygulamasında vardı.

Modern Ahşap Yemek Odası

modern-ahsap-yemek-odasi

Farklı renk ve farklı tarz sandalyeleri aynı masada kullanmaya ne dersiniz. Sizde farklı renk ve tarzları aynı anda kullanarak modern yemek odası takımı oluşturabilirsiniz. Ahşap yemek masası her zaman evi daha doğal gösteriyor. Bahçeli bir evde oturuyor ve salonunuz bahçeye açılıyorsa akordeon kapı kullanarak evinize modern bir görünüm katabilirsiniz. Top aydınlatmaları seviyorum eve hoş bir ambiyans veriyor. Şimdi ise geniş ailelerin hoşuna gidecek modern yemek odası takımı göstereceğim.

Geniş Aile Tipi Modern Yemek Odası

yemek odası

Ahşap mobilyalardan oluşan içine sekiz kişilik bir aileyi alacak sıcacık yemek odası. Zarif ince ahşap sandalyeleri sayesinde evinizde çok yer kaplamazken, ahşap aksesuarları, tabaklar ile duvar süslemeleri ve farklı aydınlatması ile evinize modern bir hava katıyor. Krem perdeler kullanmak akıllıca seçim ve daha aydınlık bir yemek odası için boydan boya camlı pencereler kullanmak. Güneş ışığını alabileceğiniz başka bir pencereniz yoksa kesinlikle önüne mobilya yada yemek masanızı koymamalısınız. Evinizi daha karanlık gösterecektir. Konsolları duvara sabitleyebilir ve büfeyi tam köşeye koyabilirsiniz. Yemek odası için ayırdığınız alanı genişletecektir. Küçük evler için yemek odası yazımızda alanları daha iyi değerlendiren çözümler sunmuştuk. Dilerseniz fotoğrafları inceleyerek  kendi yemek alanlarınız için uygulayabilirsiniz yada isterseniz yemek odalarınızı bizimle paylaşarak  birlikte çözümler üretebiliriz. Sözü fazla uzatmayarak modern yemek odası takımları ile en son moda yemek odası takımlarını sizlere sunmaya çalıştık. Umarım keyif almışsınızdır keyifli pazarlar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz