Mondi Yemek Odası

4
4577

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere mondi yemek odası modellerini tanıtmak istiyorum. Avangart ve klasik motifleriyle gözlerimizi kamaştıran bir birinden farklı mondi yemek odası modellerine hep birlikte inceleyelim isterseniz.

Grand Yemek Odası

mondi-yemek-odasi

Beyazın şıklığından vazgeçmeyenler için kristal görünümlü taşları kulpları ile göz kamaştıran yemek odası takımı. Grand yemek odası takımı, kitabeli yemek masası, 6 adet sandalye, büfe, büfe aynası, vitrin ve gümüşlükten oluşmaktadır. Mobilyaların dış yüzey kaplamalarında opak beyaz kullanılmıştır. Vitrin ve gümüşlük ünitelerinde led aydınlatma, büfe aynasında desen kumlama ve led aydınlatma özelliği bulunmaktadır. Ünitelerde lükens yani yerden yüksek ayaklar tercih edilerek temizlikte kolaylık sağlanmıştır. Sandalye döşemelerinde deri kullanılmıştır. Kapaklarda yavaş kapanması için stoplama sistemi bulunan bu takımın fiyatı 4.191,00 TL’dir.

Lalezar Yemek Odası

mondi-yemek-odasi-1

Kitabeli yani açılabilen yemek masası, 6 adet sandalye, büfe, büfe aynası, vitrin ve gümüşlükten oluşan lalezar yemek odası takımı. Grand yemek odası takımında tercih edilen lükens yerden yüksek ayakları lalezar yemek odası takımında da görmekteyiz. Fildişi renkte tasarlanan takımda, altın yaldızlı kabartmalarla motifler kullanılmıştır. Sandalye döşemelerinde kadife kumaş tercih edilmiştir. Yemek masası 6 kişilik olup kitabesi açıldığı takdirde 8 kişilik olarak kullanılabilmektedir.

Romantica Yemek Odası

mondi-yemek-odasi-2

Açılabilen yemek masası, çiçekli sandalyeler, büfe, büfe aynası, vitrin ve gümüşlükten oluşan romantica yemek odası takımı. Mobilyaların dış yüzeyinde beyaz kaplama kullanılmış olup kapaklarda porselen kulplar tercih edilmiştir.

mondi-yemek-odasi-3

Büfe içerisinde fotoğrafta gördüğünüz gibi gizlenmiş çekmeceli kaşıklık bulunmaktadır. Yemek zamanı eminim böyle bir uygulama sizlere kolaylık sağlayacaktır. 6 adet sandalye ile düşünüldüğünde romantica yemek odası takımının fiyatı 2.989,00 TL’dir.

Larissa Yemek Odası

mondi-yemek-odasi-4

Kitabeli yemek masası, sandalyeler, büfe, büfe aynası, vitrin ve gümüşlükten oluşan larissa yemek odası takımı. Mobilyaların dış yüzeylerinde kaplama olarak desenli beyaz ve ceviz kullanılmıştır. Büfe aynasının yüzeyinde dantel desen uygulaması yapılırken kapak camlarında profil fitil uygulanmıştır. Yine mondinin diğer takımlarında kullanılan lükens yerden yüksek ayak uygulamasını larissa yemek odasında da görmekteyiz. Sandalye döşemelerinde çiçek desenli kumaş tercih edilmiştir. 6 adet sandalye ile düşündüğünde larissa yemek odası takımının fiyatı 3.427,00 TL’dir.

Venüs Yemek Odası

mondi-yemek-odasi-5

Kitabeli yemek masası, sandalyeler, büfe, büfe aynası, gümüşlük ve vitrinden oluşan ceviz kaplama venüs yemek odası takımı. Ünitelerde lükens yerden yüksek ayaklar tercih edilirken sadece büfe de led aydınlatma kullanılmıştır. 6 adet sandalye ile düşünüldüğünde venüs yemek odası takımının fiyatı 3.798,00 TL’dir.

Atlantis Yemek Odası

mondi-yemek-odasi-6

Kitabeli yemek masası, büfe, büfe aynası, sandalyeler, gümüşlük ve vitrinden oluşan atlantis yemek odası takımı. Kahve ve beyaz renk kombinasyonu uygulanan takımda büfe çekmecesinde gizli çatal bıçak bölmesi bulunmaktadır. 6 adet sandalye ile düşünüldüğünde atlantis yemek odası takımın fiyatı 3.799,00 TL’dir.

4 YORUMLAR

  1. Mondi tasarımları göz dolduruyor. Özelikle sizin seçtikleriniz çok hoşuma gitti. Yeni modelleri ile ilgili bir içerik sizlerden yine bekliyorum.

    • Mobilya firmaların yeni tasarımları üzerine çalışmamız devam ediyor. Tamamladığımızda sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.?

  2. Lalezar yemek odası hem kendisi hem de renkleri çok güzel. Çok beğendim. Mondi kalbim seni sevdi sloganı geldi hemen aklıma başlığı görünce 😀 Reklamları hatırladım, çok güzel modelleri varmış gerçekten.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz