Mor Yemek Odaları

0
380

Bugün sizlere mor yemek odaları ile fikir oluşturabilecek tasarımlar sunmaya çalışacağız. Yemek odasında çekicilik istiyorsanız mor yemek odası modelleri ile zarif bir seçim yapabilirsiniz.

mor-yemek-odalari

Mor ve mor tonlarında duvar rengi ile yemek odasına lüks bir görünüm verebilirsiniz. Beyaz dikdörtgen yemek masası, siyah beyaz ve mavi beyaz desenlerden oluşan sandalyeler, açık mavi konsol ile hoş bir yemek odası takımı oluşturabilirsiniz. Canlı çiçekler ve beyaz aksesuarlar kullanarak süsleme yapabilirsiniz.

mor-yemek-odalari-

Açık mor duvar rengi, kadife mor perdeler, cam yemek masası, mor sandalyeler ve parlak dresuardan oluşan mor yemek odası. Duvara tablolar asarak ve şık bir avize ile göz alıcı yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

mor-yemek-odalari-2

Mor duvarlar ile yatıştırıcı ve sakinleştirici kontrast tutmak için bembeyaz bir duvar rengi beraber kullanılabilir. Bu şekilde bir duvar dekorasyonu nötr renk mobilyalarla tamamlanabilir. Beyaz runner, beyaz saksılar gibi beyaz aksesuarlar kullanarak ortamı açabilirsiniz.

mor-yemek-odalari-3

Siyah yemek masanızı mor sandalyeler kullanarak güzel bir kombin yapabilirsiniz. Yemek odanızda cam duvarlar ve cam sehpa kullanarak ferahlık katabilirsiniz. Yemek takımlarınızı ve servis yaparken kullandığınız eşyalarınızı koymak için parlak kahverengi konsol tercih edebilirsiniz.

mor-yemek-odalari-4

Beyaz yemek masası, mor sandalyeler ve puf, iki adet beyaz gümüşlük, beyaz konsol ve konsol aynasından oluşan mor yemek odası takımı. Masa tablası mdf, masa ayakları ise torna ayak olup lake boya uygulanmış bir yemek masasıdır.

mor-yemek-odalari-5

Mor sandalyeler, cam yemek masası ve mor avizeden oluşan modern mor yemek odası. Mor duvar rengi ve krem tavandan oluşan güzel bir yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Yemek odanıza, mor aksesuarlar, mor sandalyeler, mor aydınlatma ürünü, mor duvar rengi yada mor duvar kağıtları kullanarak cazibeli mor yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz