Mutfak Dolabı Modelleri

2
3387
Siyah Beyaz Desenli Mutfak Dolabı Modelleri

Türkiye genelinde özellikle mutfak dolabı modelleri çok fazla önemseniyor. Günümüz modern evlerinde mimari olarak zaten mümkün mertebe ee kalitesi n modern seçenekler kullanılıyor. Bu modellerin görselliği, kullanışlılığı ve malzemyine fark yaratan bir diğer seçenek. Tabi ki artık dolaplar birçok farklı renk ve desen ile üretilebilmekte.

Modern mutfak dolabı modelleri, kadınların bir mutfakta aradıkları en önemli özelliklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Her mobilya üreticisi kendi seçenekleri üzerinde duruyor ve Avrupai tasarımlar yapma yoluna gidiyor da diyebiliriz.

Mutfak Dolabı Modelleri 2017
Mutfak Dolabı Modelleri 2017

Yenilikler, modern tasarımlar ve göz alıcılık her noktada büyük önem arz eden konular arasında. Bizler, genel itibari ile mutfak dolaplarına yönelik farklı arayışlar içerisinde olabiliriz. IKEA mutfak dolabı modelleri, özellikle insanların ciddi anlamda ilgisini çekiyor. Marka, dünyanın en iyi mimarları ile çalışarak sizlere ideal seçenekler sunuyor da diyebiliriz.

Mutfak Dolabı Modelleri 2018
Mutfak Dolabı Modelleri 2018

Modern Mutfak Dolabı Modelleri Nasıl Seçilir?

 

Mutfaklarda modern esinti, modern görünüm bizler için her zaman en önem arz eden konu. Yani bir ev hanımı, mutfağa girdiği zaman istediği tüm seçenekleri bulabilmeli ki burada huzurlu bir şekilde vakit geçirebilsin. Bu noktada seçim yapmak için birkaç önemli noktaya parmak basmak istiyoruz.

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri
Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Beyaz renge sahip mutfak dolapları, özellikle İngiliz konsepti adı altında toplanır ve dünya genelinde en büyük trendlerden birisi olarak kabul edilir. Çizgisi, kalitesi ve huzur veren görüntüsü kadınlar için öncelikli tercih sebeplerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım.

Mutfak Dolabı Modelleri 2017 Fiyatları
Mutfak Dolabı Modelleri 2017 Fiyatları

Tabi ki artık mobilya endüstrisi ciddi anlamda değişim gösterdi. Artık farklı renklerde de ürünler çıkarmak çok daha kolay bir hale geldi. Tabi ki mobilyalar büyüdükçe ve geliştikçe mutfak dolabı modelleri fiyatları da ciddi anlamda değişim gösterdi. Bunu da dikkate alarak hareket etmek gerekiyor.

Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları
Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Mutfak Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelik kaliteli tasarım ve kaliteli malzeme olmalı. Modern evlerde zaten mimarlar bu konuya ciddi anlamda özen gösterme yoluna gitti. Kentsel dönüşüm projelerinde bilhassa mutfaklar ciddi anlamda farklılık gösteriyor. Birinci kalite MDF mobilyalar, sizlere çok uzun yıllar en kaliteli şekilde hizmet eder.

Küçük Mutfak Dolabı Modelleri
Küçük Mutfak Dolabı Modelleri

Tabi ki yinede evinizde belirlemiş olduğunuz ağırlıklı renk konsepti de önemlidir. Mutfak dolaplarının renklerine karar verirken bizzat seçici olmak ayrıca çok önemlidir. Türkiye genelini düşündüğümüz zaman birçok üretici bu konuya azami dikkat gösteriyor. Dolayısı ile ultra modern seçenekler ön plana çıkıyor.

L Mutfak Dolabı Modelleri
L Mutfak Dolabı Modelleri

L mutfak dolapları ya da diğer bir tabi ile köşe mutfak dolapları, günümüz modern evlerinin en ideal seçeneklerinden birisi. Özellikle büyük metrekare sahibi mutfaklarda ciddi anlamda ideal bir görünümü de beraberinde getiriyor. Üreticiler bilhassa bu konu üzerinde fazlası ile duruyor diyebiliriz sanırım. L mutfak dolabı modelleri kalitesini her şekilde gösteriyor.

Mutfak Dolabı Modelleri 2018 Fiyatları
Mutfak Dolabı Modelleri 2018 Fiyatları

Genele yönelik olarak düşünmek bizler için çok önemli konulardan birisi. Yukarıda sizlere IKEA mutfak ürünleri kendisini her şekilde bizlere kanıtlıyor. Kalite altyapısı bizlere kendisini gösteriyor. Ürünler içerisinde bilhassa kaliteye yönelik olarak hareket ediyorlar.

En Güzel Mutfak Dolabı Modelleri

Genele yönelik çözümlere doğru eğilim atmak artık çok da kabul edilir bir seçenek değil. Yerli mobilya üreticileri bilhassa Bursa’da mükemmel ötesi seçenekler üzerine eğilim gösteriyor. Yukarıdaki gibi bir mutfak dolap konsepti kendisini net şekilde gösterir. Herkes için de huzur veren bir seçenek olur.

Mutfak Dolaplarındaki Dizayn Fikirleri

Mutfak Dolabı Kapak Modelleri

Tabi ki renk seçenekleri konusunda da seçici olmanın ciddi anlamda önemli olduğu bir süreçteyiz. Kadınlar için mutfak ciddi anlamda önem gösterilen konular arasında yer alıyor. Dolayısı ile daha kısa sürede daha da farklı modeller kendisini gösterdi. Görsellerde de bu örnekleri sonuna kadar analiz edebiliyorsunuz.

Ankastre Mutfak Dolabı Modelleri

Kalite kendisini bu modellerde ciddi şekilde gösteriyor. Dolaplar, mutfak dekorasyonu için en önemli bileşenlerin başında geliyor demek yanlış olmaz sanıyorum. Türkiye geneline baktığımız zaman bu seçeneklerin kalitesi de kendisini net bir şekilde gösteriyor. Yukarıdaki resimlerde fikir sahibi olmanız için yeteri kadar iyi. Birkaç farklı görseli alt alta da inceleme yoluna gitmek istiyoruz.

2018 Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri Beyaz

2016 Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Erzak Dolabı Modelleri

Tabi ki daha farklı modeller üzerinde de durabilmek gerekiyor. Örneğin mutfaktaki erzak dolapları her ne olursa olsun ön planda tutulması gereken seçeneklerden birisi. Türkiye genelinde kadınların en çok dikkat ettikleri seçeneklerin başında geliyor. Bizde mümkün mertebe seçici olarak görsel örnekleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

Mutfak Dolabı Modelleri ve Renkleri
Mutfak Dolabı Modelleri ve Renkleri

Modern görüntü ve tasarım her zaman için önemsenmeli. Bir ev sahibi iseniz ve değişime dahi gidecekseniz bu noktada en modern seçenekleri tercih etmek gerekiyor. Dünya genelinde ki trendleri takip ederek hareket etmek ayrıca dikkat çekici bir diğer seçenek. Görsel örneklerimiz fikir edinmeniz için en ideal seçenekler olarak dikkat çekiyor.

Mutfak Dolabı Markaları

Mutfak Dolabı Modelleri Siyah Beyaz
Mutfak Dolabı Modelleri Siyah Beyaz

Web sitemizde bu makalemiz ile esas amacımız sizlerin mutfak dolapları konusunda en yeni seçenekleri benimsemesi ve trendleri analiz etmesi. Ancak her ne olursa olsun birinci sınıf kalite arayışı içerisinde iseniz MDF çok çok ideal bir seçenek olarak dikkat çeker. Yerli üretimi de her zaman destekliyoruz.

Beyaz Lake Mutfak Dolabı Modelleri
Beyaz Lake Mutfak Dolabı Modelleri

Lake mutfak dolabı, özellikle çok kısa bir zaman dilimi içerisinde en çok tercih edilen seçeneklerin başında kendisini gösterdi. Türkiye genelinde yerli üretim yapan markaların çok önemli bir kısmı da bu ürünlere eğilim gösterdi demek yanlış olmaz. Sizlerde modern bir çizgi arayışı içerisinde iseniz evlerinizde bunları kullanma imkanına sahipsiniz. Ön planda tutulası bir seçenek.

Akrilik Mutfak Dolabı Modelleri
Akrilik Mutfak Dolabı Modelleri

Görsel kalite, işlevsellik ve özellikle yeni nesil ankastre mutfak dolapları tercih sebebi olmalı. Bizler, genel itibari ile yeni nesil ev tercihi yaparken ankastre seçeneklere eğiliyoruz. Mimari bakış açısı ile baktığımız zaman kalite kendisini bu şekilde gösteriyor demek de yanlış olmaz sanıyorum.

Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri
Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri

Renkler dediğimiz gibi çok önemli. Türkiye genelinde ortalama bir analiz ile birlikte kadınların ortak en sevdiği renk mor ve tonları oldu. Özellikle mürdüm rengin göz alıcılığı mutfak dolaplarında yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere son derece kaliteli ve göz alıcı. Farkı sonuna kadar en kaliteli şekilde analiz edebilmeniz için ön planda tutulması gereken bir seçenek desek yanlış olmaz.

Mutfak Kiler Dolabı Modelleri
Mutfak Kiler Dolabı Modelleri
Ankastre Mutfak Dolabı Modelleri 2013
Ankastre Mutfak Dolabı Modelleri 2013
Siyah Beyaz Desenli Mutfak Dolabı Modelleri
Siyah Beyaz Desenli Mutfak Dolabı Modelleri

Birkaç örnek daha. Artık mobilya üreticileri, daha modern bir görünüm elde edebilmek için yansıma özelliğini kullanıyor. Siyah ve beyaz renkler, günümüz mutfaklarında en çok tercih edilen renkler olarak da kendisini gösteriyor. Hal böyle olunca sizlerde deneyimi sonuna kadar yaşayabilme şansına sahip oluyorsunuz. Bu gerçekten önemli ve gör alıcı bir durum.

Mutfak Dolaplarındaki Renk Seçenekleri

Köşe Mutfak Dolabı Modelleri
Köşe Mutfak Dolabı Modelleri

Tabi ki köşe mutfak dolapları artık çok daha fazla revaçta. Türkiye genelini düşündüğümüz zaman insanların bu ürünlere karşı inanılmaz bir ilgisinin olduğunu görüyoruz. Dolayısı ile üreticilerin de yeni sezon kataloglarında en çok üzerine düştüğü seçeneklerin başında geliyor demek de yanlış olmaz sanıyorum.

Country Mutfak Dolabı Modelleri
Country Mutfak Dolabı Modelleri

Country tarzı da son dönemde ciddi anlamda ön planda. Yukarıda da bunun en iyi örneklerinden birisini görebilme şansına sahipsiniz. Hem modern, hem göz alıcı hem de tüm kadınlar için huzur veren yeni nesil bir görüntü. Türkiye’de de günümüz evlerinin olmazsa olmazları arasında.

Klasik Mutfak Dolabı Modelleri
Klasik Mutfak Dolabı Modelleri

Klasik seçenekler kimi insan için ciddi anlamda önem arz eder. Hal böyle olunca seçici olmak ve her ne olursa olsun detaylar üzerinde boğulmak da bizler adına önemli. Türkiye şartlarında mutfak dolaplarına yönelik olarak birçok farklı tarzı benimseme şansına sahipsiniz. Kendi görsel materyalleriniz ile kendi yaşam alanınızı oluşturun.

Seyyar Mutfak Dolabı Modelleri
Seyyar Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Kapak Modelleri ve Fiyatları
Mutfak Dolabı Kapak Modelleri ve Fiyatları

Koçtaş Mutfak Dolabı Modelleri

Le Mutfak Dolabı Modelleri

LED Aydınlatmalı Mutfak Dolapları

Genel itibari ile görselliğe yönelik tercihlerinizi kendiniz belirlersiniz. Netice itibari ile tamamen yaratıcılık ile alakalı olarak ucu bucağı olmayan bir sektör. Mobilyanın Türkiye’de ki merkezi olarak kabul edilen Bursa İnegöl, bu anlamda her geçen gün tarzını daha da ileri taşlıyor. Avrupai mutfak dolapları sayesinde artık evlerimizde çok daha farklı görüntüler elde edebiliyoruz.

IKEA Mutfak Dolabı Modelleri
IKEA Mutfak Dolabı Modelleri

IKEA markasının ürünleri ile alakalı olarak her zaman daha ön planda tutucu ve daha da modernliği hedefleyen seçenekleri mümkün mertebe benimsiyoruz. Dolayısı ile yakın bir gelecekte daha farklı seçeneklere doğru eğilim gösterebiliriz. Marka algısı çok önemlidir. İnsanlar güvendikleri markaların ürünlerine daha fazla eğilim gösterir.

Çok Amaçlı Mutfak Dolabı Modelleri
Çok Amaçlı Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfaklar artık çok daha güzel yaşam alanları haline geldi. Bundan 20 sene önceki mutfaklar ile günümüz mutfaklarını kıyaslamak istediğimiz zaman arada ki çok ciddi farkları görebilme şansına sahibiz. Dolayısı ile kalite kendisini her şekilde gösterir. Bundan 20 sene sonra nasıl olur? Bunun üzerine de yorum yapalım istiyorum.

Krem Mutfak Dolabı Modelleri
Krem Mutfak Dolabı Modelleri

20 Yıl Sonra Mutfaklar Nasıl Olacak?

Özellikle akıllı mutfak modelleri çok daha fazla ön plana çıkacak. Tüm mutfakları ses komutlarınız ile kontrol edebileceksiniz. Bu da beraberinde çok daha ideal seçenekler getirecek. Her şeyi uzaktan kontrol etme gibi güzel bir imkan. Şuan bile bu imkana sahibiz efendim.

En Yeni Mutfak Dolabı Modelleri
En Yeni Mutfak Dolabı Modelleri

Konsept her ne olursa olsun güzel. Artık akıllı mutfaklarda perdeleri dahi ses komutları ile açıp kapayabilmek ideal hale geliyor. Bu ideal seçenek, farklılık ve dizayn tasarımı açısından yine büyük önem taşıyor. Dolayısı ile sizlerde tercihlerinizi çok fazla değerlendiriniz. Çünkü her zaman DAHA İYİSİ mümkün.

Ünlü Markaları Tercih Edin

İki Renkli Mutfak Dolabı Modelleri
İki Renkli Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Kulp Modelleri
Mutfak Dolabı Kulp Modelleri

Seçici olmak her ne olursa olsun kalite kendisini ciddi şekilde gösteriyor. Modellerin kalitesi kendisini net olarak gösteriyor. Gidin, mağazaları gezin ve en yeni seçenekleri sonuna kadar analiz edin. Farklılıkları görün. En yeni seçeneklere doğru eğilim gösterin. Emin olun çok kısa bir zaman dilimi içerisinde daha da modern seçenekleri değerlendireceksiniz.

IKEA, Bauhaus, Koçtaş, Tekzen gibi markalar Türkiye’de bu anlamda ki algıyı tamamen değiştirdi. Dolayısı ile bu markaların mağazalarına ulaşma gibi bir imkanınız olursa ayrıca ideal olacaktır. Değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Kaliteli markaların kaliteli ürünleri ciddi anlamda fark yaratabilir. Seçici olmak gerekiyor. Maddiyattan kaçmayarak mutfaklarınız için kalite her şekilde kendisini gösterir. Sitemizde yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni seçeneklere de eğilim göstereceğiz.

Mutfak Dolabı Modleleri Renkleri
Mutfak Dolabı Modleleri Renkleri

2 YORUMLAR

  1. Ben mutfak dolaplarında mat renkleri daha çok seviyorum. Beyaz olan mutfaklara da bayıldım ama kullanmaktan korktuğum bir renk özellikle mutfakta 🙁 Country mutfak da hayalim, bütçem hazır olduğunda düşünüyorum. Acaba country mutfak üzerine bir içeriğiniz var mıydı? Ona da baksak 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz