Mutfak Masa Sandalye Takımları

2
3946

Mutfak masa sandalye takımları düşünenler için alternatif olabilecek modelleri bir araya getirdik. Sizlere kolaylık olması açısından da her bir takımın altına fiyatını ve nerede bulabileceğinizi yazdık. Sözü fazla uzatmayarak sizler için seçtiğimiz modellere göz atalım isterseniz.

mutfak-masa-sandalye-takimlari

Yuvarlak cam yemek masası, krem ve taba renk kombinasyonuyla sandalyelerden oluşan mutfak masa sandalye takımı. Cam yemek masası ve açık renk sandalyeleriyle mutfağınıza ferah bir görünüm katabilirsiniz. Tepe home mağazalarında bulabileceğiniz bu mutfak masa sandalye takımının fiyatı 2.000 TL civarındadır.

mutfak-masa-sandalye-takimlari-1mutfak-masa-sandalye-takimlari-2

Açılabilen parlak yüzeyli yemek masası ve deri sandalyelerden oluşan şık mutfak masa sandalye takımı. Sağdaki fotoğrafta olduğu gibi masayı açtığınız takdirde 8 kişilik olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bauhaus’ta bulabileceğiniz bu mutfak masa sandalye takımının fiyatı 755 TL’dir. Masa ve 4 adet sandalye fiyata dahildir.

mutfak-masa-sandalye-takimlari-3

Ahşap yemek masası, deri yüzeyli 3 bank ve 1 puftan oluşan şık ve güzel mutfak masa sandalye takımı. Bankları sayesinde oldukça fazla kişiyi ağırlayabilirsiniz. Özellikle kalabalık aileler için ideal bir masa sandalye seti. Tepe home mağazalarında bulabileceğiniz bu mutfak masa ve sandalye takımının fiyatı 1.856 TL’dir. Ayrı ayrı ürünlerin fiyatından bahsedecek olursak yemek masası 692 TL, en büyük bank 424 TL, diğeri 324 TL, en küçük arka destek kısmı olmayan bankın fiyatı 272 TL ve pufun fiyatı ise 132 TL’dir.

mutfak-masa-sandalye-takimlari-4

Yine Bauhaus’tan güzel ve uygun mutfak masa sandalye seti. Yukarıda bulunan siyahlı takımın kırmızı renk alternatifi. Bu mutfak masa setinin fiyatı da 755 TL olup masa açılabilmektedir.

mutfak-masa-sandalye-takimlari-5

Ahşap dikdörtgen yemek masası, deri puf, çiçekli sandalyeler ve banktan oluşan renkli ve sevimli mutfak masa sandalye seti. Bence yemek odası için bile düşünebilirsiniz. Şık duracağına eminim. Tepe home mağazalarında bulabileceğiniz bu masa sandalye takımının fiyatı 1.715 TL’dir.

mutfak-masa-sandalye-takimlari-6

Beyaz yemek masası, siyah beyaz bank, puf ve sandalyelerden oluşan mutfak masa seti. Yemek masasının ölçüleri 80 x 120 cm olup malzeme olarak melamin kullanılmıştır. Melamin bildiğiniz üzere plastikte kullanılan kimyasal bir maddedir. Kolay kolay kıvrılıp bükülmez. Bu masa sandalye takımının fiyatı 720 TL’dir.

mutfak-masa-sandalye-takinlari-7

Beyaz yemek masası, puf bank ve sandalyelerden oluşan şirin bir masa sandalye takımı. Kırmızı masa ve sandalye ayaklarıyla mutfağınızı renklendirebilir, farklı renklerden oluşan yazılarıyla mutfağınızı hareketlendirebilirsiniz. Bu masa sandalye takımının fiyatı 1.494 TL olup tepe home mağazalarında bulabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Açılır kapanır olanlar daha kullanışlı geliyor bana o yüzden öyle bir model almayı düşünüyorum. Mutfağım da pek büyük sayılmaz hem yerden tasarruf etmiş olurum diye düşündüm. Siz ne dersiniz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz