Mutfak Masası Örtüleri

5
3786

Farklı renk ve çeşitlerde mutfak masa örtüleri. Mutfak için, en kullanışlı masa örtüsü plastik yada keten masa örtüsüdür. Çünkü plastik masa örtüsünü silerek kolaylıkla temizlerken keten masa örtüsünü rahatlıkla makinede yıkayabilir ve ütüsüz kullanabilirsiniz. Plastik masa örtüsü  modelleriyle başlayalım isterseniz.

Plastik Mutfak Masası Örtüleri

mutfak-masasi-ortuleri-4

Plastik masa örtülerinde artık pvc maddesi kullanılmaktadır. Bu sayede su ve lekeleri masa yüzeyine geçirmemektedir. İşte bu mutfak masa örtüsü pvc maddesi kullanılarak üretilmiştir. Baskılı çiçek motifleriyle süslenmiş, renkli desenlerden oluşan dikdörtgen mutfak masa örtüsü.

mutfak-masasi-ortuleri

Baskılı ve çizgili plastik masa örtüsü. Beyaz bir mutfağınız varsa bu masa örtüsü kullanarak  hem yemek masasının yıpranmasını önleyebilir hem de mutfağınızı renklendirebilirsiniz. Beyaz sandalyeler kullanarak yapılan kombinasyon mutfağınızı daha ferah gösterecektir.

mutfak-masasi-ortuleri-1

Renkli, çizgili, modern, dikdörtgen mutfak masa örtüsü. Malzeme olarak pvc kullanılarak tasarlanan bu masa örtülerini yanmadığı müddetçe uzun yıllar kullanılabilir.

mutfak-masasi-ortuleri-2

Geometrik desenler seviyorsanız, bu masa örtüsü mutfak masanıza serdiğinizde çok hoşunuza gidecek. Siyah, bej ve beyaz kombinasyonundan oluşan dikdörtgen mutfak masa örtüsü. Biraz da keten mutfak masası örtülerine göz atalım isterseniz.

Keten Mutfak Masası Örtüleri

mutfak-masasi-ortuleri-3

Ekose desenli, keten mutfak masa örtüsü ve peçeteleriyle şık bir tasarım. İsterseniz sizlere ekose desen hakkında kısa bir anekdot vereyim. Ekose desenin doğduğu vatan İskoçya’dır. Aynı zamanda İngilizler’in dekorasyonda kullandıkları en meşhur desenlerinden biridir. Keten masa örtüleri ise pamuk ve keten iplik karışımından üretilirler. Pamuklu masa örtülere göre daha dayanıklı ve kullanışlıdır.

mutfak-masasi-ortuleri-5

Kırmızı ve beyaz desenlerden oluşan mutfak masa örtüsü. Beyaz kumaş üzerine kırmızı çizgiler ve şık peçetelerle kombinasyon. Bu tasarım kız meslek lisesi öğrencileri tarafından yapılan, klasik ve modern çizgileri birleştiren bir masa örtüsüdür.

İlgini Çekebilir:   Masa Örtüsü Ölçüleri

mutfak-masasi-ortuleri-6

Küçük kalplerle süslenmiş, nakış işlemeli dokuma mutfak masa örtüsü modeli. Yuvarlak mutfak masalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masa örtüsünden masa ayakları göründüğü için beyaz mutfak masalarıyla kullanmanız önerilir.

mutfak-masasi-ortuleri-7

Sade masa örtüsü sevenler için, beyaz keten ve dört tarafı hafif nakış işlemesinden oluşan otantik mutfak masa örtüsü. 150 x 150 cm boyutlarında olup kare ve yuvarlak mutfak masalarıyla kullanabilirsiniz. Keten masa örtüleri için daha fazla model görmek isterseniz masa örtüleri ve masa örtüsü modelleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. Renkli, çizgili, modern dikdörtgen pvc masa örtüsünü nereden temin edeceğimi bildirmenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

CEVAP VER

Yorum yazın!
Please enter your name here