Piknik Masaları

0
592

Sabah mis gibi kahvaltınızı yapabileceğiniz, akşam yemeklerinde keyifli vakit geçirebileceğiniz piknik masalarını bahçenizde kullanarak alternatif çözümler sunabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz bahçe piknik masalarına hep birlikte göz atalım isterseniz.

piknik-masalari

Bahçenizde keyifle yemeklerinizi yiyebileceğiniz, kahvaltılarınızı yapabileceğiniz, 8 kişilik ahşap piknik masası.

piknik-masalari-1

Farklı tasarımı estetik duruşuyla bahçenize çok yakışacak altıgen piknik masası. Yuvarlak kesimler sevenler için güzel bir alternatif.

piknik-masalari-2

6 kişilik, daha geniş ve rahat oturma alanına sahip farklı tasarımıyla dikkat çeken piknik masası. Sandalye kısımları birbirinden ayrı olduğu için daha rahat bir oturma alanı sunmaktadır.

piknik-masalari-3

Bahçede kapladığı alan 140-160 cm, masa boyu 142 cm, genişliği 160 cm, masa üst tabla genişliği 65 cm olan 6 kişilik piknik masası.

piknik-masalari-4

8-10 kişilik olarak kullanabileceğiniz yuvarlak ahşap piknik masası. Şimdi göstereceğim model ise özel bir tasarım.

piknik-masalari-5

4 kişilik basit bir piknik masası olarak görülen bu tasarım masa tablasının üst kısmı açılarak bir oyun parkına dönüşmektedir. Nasıl mı inceleyelim isterseniz.

piknik-masalari-6

Bakın üst tablasının çıkarılması ile çocuklarınızın oyun alanına dönüşmektedir.

piknik-masalari-7Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği, oyun bittiğinde arkadaşlarıyla limonatalarını yudumlayabileceği orijinal tasarım piknik masası.

İlgini Çekebilir:   Açık Alan Yemek Odası Tasarımları