Piknik Masaları

4
1125

Sabah mis gibi kahvaltınızı yapabileceğiniz, akşam yemeklerinde keyifli vakit geçirebileceğiniz piknik masalarını bahçenizde kullanarak alternatif çözümler sunabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz bahçe piknik masalarına hep birlikte göz atalım isterseniz.

piknik-masalari

Bahçenizde keyifle yemeklerinizi yiyebileceğiniz, kahvaltılarınızı yapabileceğiniz, 8 kişilik ahşap piknik masası.

piknik-masalari-1

Farklı tasarımı estetik duruşuyla bahçenize çok yakışacak altıgen piknik masası. Yuvarlak kesimler sevenler için güzel bir alternatif.

piknik-masalari-2

6 kişilik, daha geniş ve rahat oturma alanına sahip farklı tasarımıyla dikkat çeken piknik masası. Sandalye kısımları birbirinden ayrı olduğu için daha rahat bir oturma alanı sunmaktadır.

piknik-masalari-3

Bahçede kapladığı alan 140-160 cm, masa boyu 142 cm, genişliği 160 cm, masa üst tabla genişliği 65 cm olan 6 kişilik piknik masası.

piknik-masalari-4

8-10 kişilik olarak kullanabileceğiniz yuvarlak ahşap piknik masası. Şimdi göstereceğim model ise özel bir tasarım.

piknik-masalari-5

4 kişilik basit bir piknik masası olarak görülen bu tasarım masa tablasının üst kısmı açılarak bir oyun parkına dönüşmektedir. Nasıl mı inceleyelim isterseniz.

piknik-masalari-6

Bakın üst tablasının çıkarılması ile çocuklarınızın oyun alanına dönüşmektedir.

piknik-masalari-7Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği, oyun bittiğinde arkadaşlarıyla limonatalarını yudumlayabileceği orijinal tasarım piknik masası.

4 YORUMLAR

  1. tuhaf görünebilir ama mutfak için piknik masası modelleri tarzı bir şey olabilir mi acaba? benim mutfağım kahverengi tamamen sadece mutfak tezgahı beyaz ve mutfakta piknik masası kullanmayı düşünüyorum mutfağım büyük, sizce güzel durur mu dikdörtgen mutfağımın şekli

    • Piknik masaları yemek masalarına kıyasla daha büyük. Haliyle kapladığı alan daha çok. Mutfağınız büyükse tercih edebilirsiniz. Hatta ikeada dikdörtgen bir model vardı. Vaktiniz olursa bir inceleyin isterseniz.

  2. Böyle sokak masası tarzı masaları bahçede kullanmayı çok seviyorum ben. Bence doğallık katıyor ve kullanışlı da modeller. Birçok da çeşidi varmış, teşekkür ederim paylaşımınız için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz