Renkli Konsollar

2
1246

Yemek odasına estetik bir görünüm katan birbirinden farklı renkli konsollarla yemek odalarınıza hareketlendirelim. Türkiye’den ve dünyadan sunacağımız tasarımlarla umarım sizlere alternatif fikirler sunabiliriz.

renkli-konsollar

Kırmızı ile turuncu arasındaki zarif çizgi, nar çiçeği rengi ile yemek odasında çarpıcı bir atmosfer yaratın. Nar çiçeği konsolu, koyu yeşil mumlar ve gümüş şamdanlarla süsleyebilirsiniz.

renkli-konsollar-1

Bu gördüğünüz mavi konsol ise boya ile eskitme tekniği uygulanarak elde yapılmış bir ürün. İsterseniz sizlerde evinizde böyle bir konsol yapabilirsiniz. Boya ile eskitme tekniğinin nasıl uygulandığını öğrenmek isterseniz ahşap eskitme teknikleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

renkli-konsollar-2

Farklı boyut ve renklerdeki dolapların birbirine entegre edilmesiyle oluşan modern renkli konsol. Yemek takımlarınızı rahatlıkla alabilecek büyüklükteki konsol ile yemek odanızda dikkatleri çekebilirsiniz.

renkli-konsollar-3

Dört çekmece ve iki kapaklı dolaptan oluşan bordo konsol. Konsola parlak lake boyama uygulanmıştır. Beyaz ve siyah mobilyalarla rahatlıkla kullanabilirken yemek odasına modern bir görünüm verebilirsiniz.

renkli-konsollar-5renkli-konsollar-4

Beyaz ve yeşil renk kombinasyonu, dört çekmece ve iki kapaklı, küçük dolaptan oluşan konsol. Malzeme olarak sunta kullanılmış bir ürün. Ölçüleri ise L 144 x Y 86 x D 40 cm dir.

renkli-konsollar-6

Çok renkli bir tasarım. Böyle bir konsolu yemek odasında kullanmak için cesaret gerekiyor doğrusu. Beyaz mobilyalardan oluşan bir yemek odanız varsa çok renkli konsol ile kombin yapabilirsiniz.

renkli-konsollar-7

Konsol iskeletinde venge, kapaklarında   ise sarı renk kullanılarak kombine edilen İkea tasarımı olan modern konsol. Sadece porselen takımlarınızı alabilecek büyüklükte bir konsol, takviye olarak büfe kullanmanız gerekebilir.

renkli-konsollar-8

Sürgülü kapaklardan oluşan turuncu, modern konsol. Dolapların iç dizaynında gizli çekmece yapılarak çatal-bıçak takımlarınızın koymanız sağlanmıştır. Ayrıca iki adet raf yapılarak yemek takımlarınızı rahat bir şekilde koymanız için dolapların içinde bölümler oluşturulmuştur.

2 YORUMLAR

  1. Bu konsollar rengarenk cıvıl cıvıl evlere çok yakışır diye düşünüyorum. Ben bile alıp koyarım sade renkli bir salonum olmasına rağmen. Çok güzeller, daha fazla model görmek isterim mümkünse 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz