Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri

2
860

Evinizin her odasında, romantik ev dekorasyon fikirleri ile aşkı ve sevgiyi hissettirin. Romantizm, sevgi ve aşk denilince tabi bu noktada akla ilk gelen renk tutkunun rengi kırmızı oluyor. Yalnızca yatak odasında değil, salon ve oturma odası gibi odalarda da kırmızı detaylar ile romantik bir ortam yaratabilirsiniz…

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 1

Evinizde romantik bir hava yaratmak için çiçeklerin güçlü etkisinden yararlanabilirsiniz. Sehpa ya da masa üzerinde kullanacağınız çiçek detayları ve vazolardan yardım alın.

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 2

Evin her alanında kullanabileceğiniz mum detayları ile romantik bir ortam yaratabilirsiniz. Hem şık hem de zarif bir dekorasyon yaratan mumları , fotoğraftaki gibi duvar dekorasyonunda da kullanabilirsiniz.

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 3

Yatak odanızda romantik bir ortam yaratmak için kırmızının güçlü etkisinden yararlanmayı ihmal etmeyin. Duvarlarda, ışıklandırmada ya da yatak odasında dilerseniz da odanızın her yerinde kırmızıyı tercih edebilirsiniz.

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 4

Romantizm için evde sakinlik ve huzur gerekiyor. Bunun da yolu doğru renkleri tercih etmekten gerekiyor. Ev dekorasyonunda soft renkleri tercih ederek hem huzurlu hem de romantik bir ortam yaratabilirsiniz.

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 5

Romantik ev dekorasyonu yaratmak için kırmızının yanı sıra, bordo, gül kurusu, mor ve lila tonlarını da tercih edebilirsiniz.

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 6

Yatak odası, oturma odası ya da salonda romantik bir hava yaratmak istiyorsanız, tavan panellerinden yardım alabilirsiniz.

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 7

Romantizm için bir şişe şarap, loş bir ışık ve şömine önünde rahat minderler yeterlidir. Evinizde gerçek bir şömine kullanamıyorsanız, resimdeki gibi elektrikli şömine tasarımlarını da tercih edebilirsiniz.

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 8

Romantik ev dekorasyon fikirleri arasında yer alan bu dekorasyon da salon dekorasyonu için tercih edebileceğiniz bir örnek…

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 9

Şu öneriler de size fikir verebilir;

Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 10 Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 11 Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri 12

2 YORUMLAR

  1. Mum kendi başına bile romantik gösteren bir eşya, o yüzden mum detayları çok hoşuma gitti. Kendime böyle bir köşe yapabilirim bence, mumları da çok severim zaten. Tüm fikirler için de ayrıca teşekkür ederim.

    • Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz Nilgün Hanım ?. Mumluklar ev dekorasyonunda dekore etmesi en kolay aksesuar ?.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz