Romantik Yemek Odası Dekorasyonu

1
259

Yemek odasına hangi atmosferi vermek istiyorsanız doğru seçimler yaparak istediğiniz atmosferi yakalayabilirsiniz. Bugün romantik yemek odası tutkunları için dekorasyon fikirleri sunacağız. Tutkulu ve sevgi dolu romantik yemek odası dekorasyonuna başlıyoruz.

romantik-yemek-odasi-dekorasyonu

Şamdan avize seçimi yaparak romantik yemek odası oluşturabilirsiniz. Perde kenarlarına şık saksılarla çiçekler koyabilirsiniz. Sarı bolero perde tercih ederek romantik yemek odası dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

romantik-yemek-odasi-dekorasyonu-1

Kırmızı tablo, kırmızı aksesuarlar ve sarı ışıklar ile sağlanan romantik yemek odası dekorasyonu. Yanan mum izlenimi veren avize ile loş bir aydınlatma sağlarken, tablo üzerine sağlayacağınız sarı spot lamba ile yansıtma yapabilirsiniz.

romantik-yemek-odasi-dekorasyonu-2

Yemek masasının üstüne şifon kırmızı masa örtüsü örtebilir, yemek masası aydınlatmasında şamdan avize ve konsol üstüne şamdanlar koyarak romantik yemek odası oluşturabilirsiniz.

romantik-yemek-odasi-dekorasyonu-3

Yemek masasının üstüne, şamdanlar, mumlar ve kırmızı çiçekler koyabilirsiniz. Zarif bardak seçim yapabilir ve kırmızı peçeteler kullanabilirsiniz.

romantik-yemek-odasi-dekorasyonu-4

Kırmızı çizgileriyle ipek perdeler, masa üstüne ahşap mumluklar, kırmızı kilim, kırmızı ve koyu renk sandalye tercihi yaparak romantik yemek odası oluşturabilirsiniz. Yemek odası duvarında özel bir raf oluşturabilir ve mumlar ile süsleyebilirsiniz. Duvar dekorasyonu masraflı ve zor bir iştir. İyi araştırıp mantıklı tercih yapmak gerekir. Duvar dekorasyonu için sizlere alternatif oluşturabilecek yemek odası duvar dekorasyonu yazımızı inceleyebilirsiniz.

romantik-yemek-odasi-dekorasyonu-5

Yemek odası tavanına birbirinden farklı aydınlatma aksesuarları kullanarak, romantik aydınlatma sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken aydınlatma aksesuarlarında sarı ışıklar tercih etmek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kırmızı duvar seçimi yapabilir, masa üstüne kırmızı çiçek yerleştirebilir, kırmızı mumlar kullanabilir ve bardak seçiminiz kırmızı yapabilirsiniz. Yemek odasında kalp aksesuarlara yer verebilirsiniz. Romantik yemek odası dekorasyonu için sunacağımız fikirler bu kadar. Romantik günler dileriz.

1 Yorum

  1. Sanırım ben sade seviyorum 🙂 Böyle romantikli momantikli olacağına düz sade bir oda olsun daha iyi geliyor bana. Ama baktığım zaman hepsi çok güzel. Sadece ben kullanmam o kadar 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz