Runner Modelleri

6
1145

Ülkemizde de moda olmaya başlayan runner modellerini sizler için ele aldık ve ilginizi çekebilecek tasarımları yemek masalarıyla buluşturduk. Muhteşem yemeklerinizi sunum yaparken masalarınızı güzelleştirecek runner modelleri ile başlayalım isterseniz.

runner-modelleri

Hindistan el nakışı ile yemek masanızda güzel bir sunum yapabilirsiniz. Beyaz aplike üzerine açık mavi ve koyu gri renklerle işlenen desenlerden oluşan runner modeli el işçiliğinin güzel örneklerini sunuyor bizlere.

runner-modelleri-1

Baskı haritalarını andıran renkli runner. Ahşap yemek masanızı renklendirmek için ideal bir örtü. Aslına bakarsanız, runnerları masa örtülerinden daha çok seviyorum. Çünkü yemek masasını tamamen kaplamadığı için masanın estetiği, güzelliği kaybolmuyor.

runner-modelleri-2

Nötr renkleri sever misiniz bilmiyorum ama nötr tonlarda dekorasyon sevenler için alternatif runner modeli. Bence nötr renkler basit tasarımları daha asil yada daha şık gösterebiliyor.

runner-modelleri-3

Açık ve kapalı düzensiz dikdörtgen ve karelerden oluşan delikli siyah runner modeli. Bu ince zarif runner modelini kullanmak için yemek masanızı lake kaplama yada parlak seçebilirsiniz. Yemek masanızda renk olarak kırmızı yada beyaz renkler güzel olabilir hatta çok şık olur.

runner-modelleri-4

Kırmızı, siyah mavi ve beyaz renklerden oluşan el dokuma runner modeli. Ahşabın bütün tonlarıyla kullanabileceğiniz runner modeli. Yemek masasını renklendirmek istiyorsanız bu renklerde runner ile süsleyebilirsiniz.

runner-modelleri-5

İç içe geçmiş kare parçalardan oluşan geometrik desenli runner modeli. Yemek masaları için seçtiğiniz runner modelleri yemek masalarıyla aynı uzunlukta olmak zorunda değil. Runnerı yemek masanıza göre ortalayarak kullanabilirsiniz.

runner-modelleri-6

Üçgenlerden oluşan gümüş renkli runner. Renkli keten-pamuk karışımı kumaş üzerine basılan kömür grisi üçgenler. Runner modelleri arasında farklılık ve çeşitlilik sunuyor bizlere.

runner-modelleri-7

Çok renkli kombinasyonları sevmiyorsanız bu tasarım hoşunuza gidebilir. Beyaz ve kırmızı renklerden oluşan runner modeli.

runner-modelleri-8

Rustik dekorasyon tutkunlarını da unutmuyoruz. Toprak tonlarında bu rustik runner modeli ile sonbaharı hissedebilirsiniz. Rustik tutkunu olmasam da bende çok seviyorum bu dekorasyon tarzını. İnsan kendini daha samimi ve sıcak bir ortamda hissediyor.

runner-modelleri-9

Herkesin bir rengi vardır benim rengim de mavi. Seviyorum bu rengi ve bütün tonlarını. Mavi, umut, telaş, heyecan, karamsarlık, berrak ve saf bütün duyguları tonlarıyla anlatabilen tek renk bence.

6 YORUMLAR

  1. Aylin hanım merhaba
    Sitenizde yayınlanış olduğunuz yemek odası runner larını nereden temin edebiliriz? Kareli iç içe geçmiş renkli modelli runner yeni yemek masama çok uyacak.Lütfen yardımcı olur musunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz