Rustik Konsollar

4
1156

Rustik yeni moda alternatif konsollar ile evlerinize doğal, samimi bir hava katabilir, yemek takımlarınızı ve  aksesuarlarınızı koyabilirsiniz.

rustik konsol

Katı ahşaptan üretilmiş, kahverengi, koyu lacivert ve çok az yeşil kullanılarak eskitme boyama ile elde edilen konsol. Yemek takımlarınızı, bardaklarınızı rahatlıkla koyabilir ve kapakları sayesinde tozlanmadan saklayabilirsiniz.

rustik konsol (2)

Turkuaz renklerin hakim olduğu, 2 çekmece ve 2 dolaptan oluşan konsol, fiziksel etkilere karşı korumak için poliüretan ile kaplanmıştır.

rustik konsol (3)

2 kapak ve 1 çekmeceden oluşan, sade rustik konsol. Davetlerinizde dilerseniz, en alt rafına içeceklerinizi koyabilir ve masa kalabalığını azaltabilirsiniz.

rustik konsol (4)

Kapak ve çekmece ön yüzlerinde siyah renk, diğer kısımlarda ise koyu renk ahşap kullanılarak elde edilen, metal kulplar ile estetik bir hava katan rustik konsol.

rustik konsol (5)

Yemek takımlarınızı rahatlıkla alabilen, 4 adet dolap ve çekmeceden oluşan siyah renk rustik konsol. Camlı kapaklar ile eşyalarınızı sergilerken, çekmecelerde eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

rustik konsol (7)

Masif ahşaptan üretilen, 3 adet çekmece ve 2 adet dolaptan oluşan mavi rustik konsol. Siz de dilerseniz, dekorasyonu bu tasarımda kullanılan konsol aynası ile tamamlayabilirsiniz.

Önceki İçerikModern Yemek Masaları
Sonraki İçerikKlasik Aynalar
Merhaba, 1988, Beypazarı/Ankara doğumluyum. 2005 yılında Ege Fen Fakültesi/Biyoloji bölümünü kazandım; bu bölümden 2010 yılında mezun oldum. Üniversite eğitimim boyunca Doğa Gözlem Topluluğu'na başkanlık ettim. Şimdi Gazi Üniversitesi Biyoloji bölümünde yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda Yemek Odası adlı kuruluşun yöneticisiyim.

4 YORUMLAR

  1. Ben gerçekten rustik seviyorum galiba. Nası hoşuma gidiyor bir bilseniz bu tarz mobilyalar. Eski model yeni model fark etmiyor, gerçi zaten bu mobilya da öyle bir etkiye sahip. Sezonu eski bile olsa çok güzel hep.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz