Rustik Konsollar

2
741

Rustik yeni moda alternatif konsollar ile evlerinize doğal, samimi bir hava katabilir, yemek takımlarınızı ve  aksesuarlarınızı koyabilirsiniz.

rustik konsol

Katı ahşaptan üretilmiş, kahverengi, koyu lacivert ve çok az yeşil kullanılarak eskitme boyama ile elde edilen konsol. Yemek takımlarınızı, bardaklarınızı rahatlıkla koyabilir ve kapakları sayesinde tozlanmadan saklayabilirsiniz.

rustik konsol (2)

Turkuaz renklerin hakim olduğu, 2 çekmece ve 2 dolaptan oluşan konsol, fiziksel etkilere karşı korumak için poliüretan ile kaplanmıştır.

rustik konsol (3)

2 kapak ve 1 çekmeceden oluşan, sade rustik konsol. Davetlerinizde dilerseniz, en alt rafına içeceklerinizi koyabilir ve masa kalabalığını azaltabilirsiniz.

rustik konsol (4)

Kapak ve çekmece ön yüzlerinde siyah renk, diğer kısımlarda ise koyu renk ahşap kullanılarak elde edilen, metal kulplar ile estetik bir hava katan rustik konsol.

rustik konsol (5)

Yemek takımlarınızı rahatlıkla alabilen, 4 adet dolap ve çekmeceden oluşan siyah renk rustik konsol. Camlı kapaklar ile eşyalarınızı sergilerken, çekmecelerde eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

rustik konsol (7)

Masif ahşaptan üretilen, 3 adet çekmece ve 2 adet dolaptan oluşan mavi rustik konsol. Siz de dilerseniz, dekorasyonu bu tasarımda kullanılan konsol aynası ile tamamlayabilirsiniz.

İlgini Çekebilir:   Beyaz Konsollar
    • Bu trendler Türkiye için çok yeni,henüz ben satılan mağazaya rastlamadım.Rastlarsam sizi bilgilendireceğim.