Salon Dekorasyon

2
545

Bir evin en çok kullanılan odası olan salon, dekorasyon konusunda da büyük önem arz ediyor. Mobilyaların seçimi, yerleşimi, aksesuarlar ile uyumu gibi tüm ince ayrıntılara dikkat etmeniz gereken ev dekorasyonunda sizlere birkaç dekorasyon örneği sunmak istiyoruz. Salon dekorasyonu konusunda sizlere rehber olacak bu modelleri evinize uygulayarak modern, rahat ve ferah bir salona sahip olabilirsiniz.

salondekorasyon

Salonunuz için hem şık, hem de modüler mobilyalar tercih etmelisiniz. Bu sayede hem daha az eşya kullanacak, hem de maaliyet konusunda daha az harcama yapacaksınız. Az ve öz mobilyalar ile modern bir salon dekorasyon örneğine yukarıdan göz atabilirsiniz.

renklisalondekorasyon

Daha canlı ve renkli bir yaşam alanına sahip olmak isteyen ev sahipleri için modern bir salon dekorasyonu. Hem kaliteli, hem modern, hem de cıvıl cıvıl bir salon için..

2016salondekorasyon

Siyah ve beyaz rengin harika uyumu ve sadece iki adet mobilya ile salonunuzda harikalar yaratabilirsiniz. Hem küçük, hem de büyük salonlar için harika bir ev dekorasyon örneği.

salondekorasyon2016

Küçük salonlar için dekorasyon yapmak zordur. Ancak güzel ve dikkat çekici aksesuarlar ve küçük mobilyaların kullanılması salonu etkili hale getirecektir. Şık bir orta sehpa ve duvara monte edilen raf harikalar yaratıyor.

beyazsalondekorasyonu

Modern salon dekorasyonu istiyorsanız tercih etmeniz gereken renk beyazdır. Hem evi daha aydınlık hale getirecek, hem de şık bir görünüm kazandıracak beyaz mobilyalar ve aksesuarlar kullanmalısınız.

klasiksalondekorasyon

Klasik salon dekorasyonundan vazgeçemiyorsanız deri koltuk takımı ve ahşap mobilyalar ile şık bir şömine düzeni kurarak salonunuzu renklendirebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Küçük salonlar için dekorasyon modelleriniz beni çok mutlu ediyor. Evim de salonum da küçük. Kıyıda köşede bir küçük salon dekorasyonu görünce aaa hemen bakayım diye heyecan yapıyorum. Teşekkürler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz