Salon için Dekorasyon Önerileri

2
573

Ailelerin yaşam alanı olan salon dekorasyon konusunda en çok titizlik gösterilen alanların başında gelmektedir. Daha güzel, ferah ve modern bir salona ihtiyaç duyanlar için salon dekorasyonu önerileri hazırladık. Bu dekorasyon örneklerine göz atarak salonunuzu şık ve güzel bir hale getirebilirsiniz.

salondekorasyon

L oturma grupları salonu hem daha geniş bir hale getirmek için, hem de modern görünümü ile tercih edilmelidir. Kaba ve kalabalık mobilyalardan kaçmak için en doğru tercihtir.

evdekorasyonu

Beyaz renk ev dekorasyon örnekleri arasında en çok tercih edilen renktir. Evi modern ve şık gösterir iken daha aydınlık olmasını da sağlar. Orta sehpa kullanımı ise ev dekorasyonu trendleri arasında.

evdekorornekleri

Oturma gruplarına renk katmak, evi daha şen bir hale getirmek için renkli çizgiler ve renkli yastıklar kullanmalısınız.

modernevdekorasyonu

Şık ve dikkat çekici bir ev dekorasyonu için duvara yerleştireceğiniz aydınlatma araçları kullanabilirsiniz. Hem evi geniş gösterecek, hem de mobilyalarınızın parlak olmasını sağlayacaktır.

evdekorornegi

Mavi rengin tüm tonları ev dekorasyonu örnekleri arasında dikkat çekiyor. Evi daha geniş göstermesi ile birlikte Akdeniz havası katıyor ve huzur dolu bir ortamda zaman geçirmenizi sağlıyor.

salondekorasyonornekleri

Ev dekorasyon ornekleri arasında son olarak yukarıdaki koyu mavi renk tonlarına sahip beyaz ile kombin edilmiş bir salon. Mobilyaların yerleşimi, seçimi, renk kombinasyonu, aksesuarlar ve avizeye kadar pek çok ince ayrıntı yer alıyor. Eğer salonunuz müsait ise bu dekorasyonu uygulayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Odaya renk katmak güzel bir fikir. Fotoğrafta da çok güzel gözüküyor minderler. Küçük değişiklikler ne kadar büyük etkiliyor aslında görünüşü. Güzel düşünmüşsünüz, tebrik ederim sizi 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz