Sarı Beyaz Yemek Odası

0
134

Sonbaharı sıcak tonlarla karşılıyor, mobilyalarımızda sarı tonlarına yer veriyoruz. Kesinlikle cesaret isteyen, doğru dekorasyon yapıldığı takdirde cesarete değecek bir renk. İki renk kombinasyonu kullanılarak oluşturulan sarı beyaz yemek odasında, yemeklerinizde hem ferah hem de sıcak bir ortam sağlayabilirsiniz.

sarı yemek odası

Beyaz 6 kişilik yemek masası, beyaz konsol, sarı sandalyeler ve sarı beyaz avizeden oluşan, minimalist yemek odası. Bu dekorasyonda sarı tonları, duvarda dekoratif motifte, avize de  ince çizgilerle tercih edilerek, renk ön plana çıkartılmıştır. Konsolu tamamlamak için gri rengin hakim olduğu tablo tercih edilmiş, aynı ton halı kullanılarak yemek odasında bütünlük sağlanmıştır.

Önceki İçerikBeyaz Konsollar
Sonraki İçerikEklektik Yemek Odaları
Merhaba, 1988, Beypazarı/Ankara doğumluyum. 2005 yılında Ege Fen Fakültesi/Biyoloji bölümünü kazandım; bu bölümden 2010 yılında mezun oldum. Üniversite eğitimim boyunca Doğa Gözlem Topluluğu'na başkanlık ettim. Şimdi Gazi Üniversitesi Biyoloji bölümünde yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda Yemek Odası adlı kuruluşun yöneticisiyim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz