Sevgililer Günü Dekorasyonu

2
198

Sevgililer günü için evde neler yapabiliriz, nasıl sürprizler hazırlayabilir ve sevgiliyi nasıl mutlu edebiliriz bunun üzerine konuşmaya devam ediyoruz. Sevgililer gününde evde neler yapılabilir hep birlikte göz atalım isterseniz.

Eski Puzzle Kartlarından Kalp

sevgililer-gunu-dekorasyonu

Eski puzzle kartlarını dilerseniz kırmızı yada beyaza boyayarak, dilerseniz de şekilsiz kısımlarını kullanarak şekildeki gibi bir kalp yapabilir, sevgilinizle vakit geçireceğiniz odanın duvarına asabilirsiniz. Ben olsam birini beyaza diğerini kırmızıya boyar ve salonun duvarına asardım. Hatta içerisine güzel fotoğraf kareleri koyardım.

Sevgililer Günü Evde Sürpriz

sevgililer-gunu-dekorasyonu-1

Sevgililer gününde güzel yemekler hazırladığınız yemek masanızı sürprizlerle dekore edebilirsiniz. Kalın kartonu kalp şeklinde makasla kesin ve kırmızı iple kartonun rengi görünmeyene kadar sarın. Kırmızı mumlarla süslediğiniz yemek masanızın ortasına koyabilirsiniz.

Sevgililer Günü Kapı Süsleri

sevgililer-gunu-dekorasyonu-2

Sevgililer gününde güzel bir çelenk ile kapınızı süsleyebilirsiniz. Çalı-çırpı ve ağaç dallarını kırmızı bant ile bir araya getirin. Sevgi ve kucak dolusu öpücük anlamına gelen XOXO harfleri ve kalplerle süsleyin.

sevgililer-gunu-dekorasyonu-3

Kapınıza hasırdan bir sepet, içerisine ağaç dalları, dalara da kırmızı kartonlardan kestiğiniz kalpleri asabilirsiniz. Kalplerin ucundan şekildeki gibi küçük delikler delin ve ip geçirin, ipleri de dallara asın. Hatta bazılarını sepetten sarkıtarak romantizmi pekiştirebilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyesi(Bayanlar İçin)

sevgililer-gunu-dekorasyonu-4

Sevgililer gününde ne alacağım diye kara kara düşünen erkekler için hediye önerimiz kırmızı kalpli eldivenler. Hem şu soğuk geçen kış günlerinde eli sıcacık hem de kalbi sevgi dolu olacaktır.

Notlar ve Sevgi Dolu Kavanoz

sevgililer-gunu-dekorasyonu-5

Cam bir kavanozu sevgi sözlerinden oluşan çıkartmalar ve çiçeklerle süsleyebilir, içerisine sevgiliye özel küçük notlar yazabilir ve notlara da pembe kurdeleler yapabilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin Mumluk

sevgililer-gunu-dekorasyonu-6

Sevgililer gününe özel mumluk almak yerine kendiniz yapabilirsiniz. Hemde oldukça kolay ve ucuz. Cam bir bardak içerisine mum, bardağın etrafına da ahşap mandalları tutturun. Mandallar üstüne de kırmızı ve pembe simli kartonlardan kestiğiniz kalpleri yapıştırın. İşte size rustik sevgililer günü mumluğu. Yemek masanızı el emeği mumluk ile süsleyebilirsiniz.

Kalpli Duvar Dekorasyonu

sevgililer-gunu-dekorasyonu-7

Kırmızı kartondan şekildeki gibi kalpler yaparak odanızın duvarlarına romantik dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Hem kolay hem de ucuz bir fikir. Bugünlük sevgililer günü için aklımıza gelen sürprizler bu kadar. Sevgililer gününe kadar aklımıza geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde sevgilinize yapacağınız sürprizleri bizlerle paylaşabilir, sevgili okurlarımıza alternatif fikirler sunabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Böyle minik minik hediyelere bazıları ne gerek var dese de bence ilişkide küçük jestler çok önemli ve çok da güzel oluyor. Ben seviyorum en azından 🙂 Öneriler için de çok teşekkür ederim, eşime sürpriz için yapacağım.

    • Merhaba Fatmanur Hanım, sevgililer günü dekorasyon fikirlerini sadece özel günlerde değil dediğiniz gibi küçük sürprizler olarak ara ara yapmak lazım ?.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz