Sevgililer Günü İçin Kendin Yap Fikirler

2
204

Sevgililer günü için hızlı ve pratik kendin yap fikirler ile evlerinize konuk oluyoruz. Sevgilinizi şaşırtmak, “seni seviyorum” günaydını ve küçük sürprizlerle kalbine sıcak dokunuşlar yapmak için sadece 20 dakikaya ihtiyacımız var.

Küçük Notlarla Şaşırtın

sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirlersevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-1

Sabah olur, sevgili uyanır lavaboya gider,elini yüzünü yıkar ve bir de bakar ki lavabo aynasında kalp içinde küçük bir not” Şimdi ellerini kocaman aç çeşmeden sevgimi akıtıyorum avuçlarına” sevgili gülümser. Odasına gider üstünü giyer ve yatak başı sehpasında bulunan anahtarlarını alacakken küçük bir not”Kalbimin bütün anahtarlarını bırakıyorum sana” sevgili sevindirik bir halde anahtarlarını alır ve mutfağa doğru yönelir.

sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-2sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-3

İşe gitmeden önce bir bardak kahve içip çıkmak ister. Su ısıtıcının üstünde bir not”Seni seviyorum sevgilim”. Eminim erkek yada bayan kime böyle bir sürpriz yapılsa hoşuna gider. Oldukça basit ve pratik bu fikirle sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internetten sağ şekildeki gibi güzel bir kalp çıkartması bulup bir kağıda yazdırmak. Sonrada kalplerin içini doldurmak.

Seni Seviyorum Çünkü”…”

sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-4

Bir resim çerçevesi işinizi yarayabilir. Boş resim çerçevesinin büyüklüğüne göre internetten “seni seviyorum çünkü…” yazısı bulun yazdırın. Çünkü kısmını size özel doldurun ve çerçevenize kağıdı yerleştirin. İsterseniz hediye paketi yaparak sevgilinize verin isterseniz de göreceği bir yere asın.

Sevgiliye Özel Scrabble

sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-5sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-6

Sevgilinize kelimelerle ilginç, küçük aşk simgeleri hazırlayabilirsiniz. Hem bayan hemde erkeğin hoşuna gidebilecek hoş bir sürpriz.

Aşk Çerezleri

sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-7

Erkeklerin kalbine midesine uğrayarak yol alabilirsiniz. Küçük kalp şeklinde çikolatalı yada sade kurabiyeler yapabilirsiniz. Tabi kurabiyeleri yapmak yetmiyor onları güzel bir şekilde hazırlamalıyız. Bunun içinde temiz cam bir kavanoz, desenli kalp çıkartması, renkli kurdele ipi, sevgiliye özel renkli yazılı çıkartma. Kalp desenli çıkartmayı kavanozun içine yapıştırın, kurabiyelerinizi kavanoza doldurun, kapağını kurdele ipi ile süsleyin ve kurdele ipini diğer yazılı çıkartmadan geçirin. Kurabiyeler sevgilinize gitmek için hazır. Çalışıyor ise iş yerine göndererek küçük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Aşk Dolusu Kavanoz

sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-8

Sevgilinize aşk kavanozları hazırlayabilir ağzını tatlandırabilirsiniz. Kavanozların içerisine küçük notlar ve sevdiği şekerlerden doldurarak küçük bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Şekerlerini yerken tatlı tatlı yazdığınız sıcacık sevgi dolu sözlerinizi okuyarak sevinecektir.

Romantik Aşk İksiri Sepet

sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-9

Hem erkeklerin hemde bayanların yapabileceği güzel bir sürpriz. Sevgilinizin sevdiği abur cuburları bir sepete doldurabilir ve her birin üzerine abur cuburla bağdaşacak şekilde notlar yazabilirsiniz.

Güzel Anılar Kitap Ayracı Oldu

sevgililer-gunu-icin-kendin-yap-fikirler-10

İnstagramda bulunan fotoğraflarınızı şekildeki gibi bir araya getirerek kitap ayracı yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken fotoğrafları bir araya getirip bilgisayardan çıktısını almak. Beyaz yada istediğiniz renk kartona fotoğrafları yapıştırmak. Bugünlük sevgililer günü için sürprizlerimiz bu kadar. Eğlenceli, romantik ve sıra dışı fikirler buldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

2 YORUMLAR

  1. Ayraç ve aşk çerezlerini yapacağım ben de. Hem kolay hem de çok şirinler. Sevgilimle yıl dönümü kutlayacağız yakında, o gün için küçük tatlı şeyler bakıyordum güzel denk geldim 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz