Sevgililer Günü Masa Süslemesi

2
926

Sevgililer günü masa süslemesi fikirleri ile sizlerleyiz. Böyle özel bir gün için son derece romantik ve dekoratif bir masa hazırlamalısınız. Aslında aynı masa konseptini, evlilik yıl dönümü, tanışma yıl dönümü, doğum günü masası olarak da dekore edebilirsiniz. İşte size birbirinden romantik ve birbirinden dekoratif sevgililer günü masa süslemesi fikirleri:
Öncelik masa kırmızı beyaz temalı olmalı. Kırmızı yemek tabakları, kırmızı güller ile ilk hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

Sevgililer Günü Masa Süslemesi 1

Dilerseniz tabak, çatal, bıçak, kaşık ile love yazısı oluşturabilir ve masaya espirili bir anlayış katabilirsiniz.
Sevgililer Günü Masa Süslemesi 2

Kırmızı güller, kırmızı karanfiller, cam kadehler ile dekore edeceğiniz yemek masasına, kırmızı masa örtüsü sererek şık bir kombine elde edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Masa Süslemesi 3

Masaya kırmızı gül yaprakları serpebilir, büyük dekoratif mumlar koyabilirsiniz. Tabak altlarına kırmızı runner serebilir ve simli kalp objeler alarak masa süslemesini hareketlendirebilirsiniz.

Sevgililer Günü Masa Süslemesi 6

Tamamen kırmızı beyaz kombini ile hazırlayacağınız 14 şubat yemek masaları, hem dekoratif hem de romantik olmalı. Ev içindeki bütün ışıkları kapatıp, yemek masası da dahil bütün evi mumlar ile aydınlatmalısınız.

Sevgililer Günü Masa Süslemesi 5

Evinizin giriş kapısı üzerine büyük kırmızı kalp kapı süsleri takabilir ve kapı açıldıktan yemek masasına giden yolun tamamını kırmızı gül yaprakları ve yerlere döşenmiş sıralı kokulu mumlar ile süsleyebilirsiniz.

Sevgililer Günü Masa Süslemesi 4

Koridora ve 14 şubat yemek masasının olduğu odaya tavanlara uzanmış kırmızı kalp uçan balonlar koyabilirsiniz. Yemek masasının olduğu odaya kadar görülecek olan bütün duvarlara resimlerinizi yapıştırabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Biz eşimle hiç sevgililer günü kutlamıyoruz, sevmiyoruz ama bu fikirleri yıl dönümü için kullanacağım sanırım. Fikirler için teşekkürler, bunları görünce birkaç fikir de benim aklıma geldi bile 🙂

    • Merhaba Abide Hanım,sevgililer günü için masa süslemelerini özel günleriniz için de düşünebilirsiniz. Bizlere de ilham olması açısından tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok seviniriz ?.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz