Siyah Beyaz Yemek Odaları

0
389

Yemek odalarınızda farklı renkleri birleştirmek istiyorsanız siyah, beyaz ve biraz da kırmızı katarak hoş bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Siyah ve beyazla kontrastı yakalarken kırmızı ile de yemek odalarınıza renklendireceğiz. Kırmızıya daha çok sandalyelerde yer verdiğimiz siyah beyaz yemek odaları.

siyah-beyaz-yemek-odalari

Beyaz duvarlar, ahşap yemek masası, kırmızı ve beyaz sandalyelerden oluşan yemek odası. Yemek masası, üç farklı renk ve tarz sandalyeyle tamamlanırken kırmızı ile ortam renklendirilmiş. Yerlerde ise meşe parke kullanılmış.

siyah-beyaz-yemek-odalari-1

Siyah yuvarlak yemek masası, kırmızı deri sandalyeler ve otantik avizeden oluşturulan modern yemek odası. Kırmızı ve bej koltuklardan oluşan salon takımı ile tamamlayabilirsiniz.

siyah-beyaz-yemek-odalari-2

Beyaz tavan, bej renk duvarlar, siyah sandalyeler, kahverengi yemek masası ve kırmızı ahır kapı ile bölünen iki oda. Yemek alanı için ayırdığınız alanda başka bir odaya açılan kapı varsa sizlerde böyle farklı bir tasarım yapabilirsiniz. Köşeye bir tane ahşap bank atarak otantik yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

siyah-beyaz-yemek-odalari-3

Kırmızı sandalyeler,  ahşap dikdörtgen yemek masası, beyaz duvarlardan oluşan yemek alanı ve siyah koltuk takımıyla güzel bir uyum yakalan salon. Cam duvarlar salonu hem geniş hem de ferah göstermiş.

siyah-beyaz-yemek-odalari-4

Cam dikdörtgen yemek masası, siyah ve kırmızı sandalyeler, beyaz tavan ve kırmızı duvar tasarımı. Bu duvar tasarımını çok sevdim, hem farklı hem de renkli. Tabi böyle bir duvar tasarımınız varsa pencerelerde perde kullanmanız çok saçma. Jaluzi ile hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Yemek masası geniş aileler için ideal ve kalabalık davetlerde sizi yarı yolda bırakmaz.

siyah-beyaz-yemek-odalari-5

Kırmızı ve beyaz estetik sandalyeler, beyaz konsol, siyah aksesuarlar, beyaz zemin ve beyaz masa aydınlatması hepsi hoş bir uyum yakalanarak birleştirilmiş. Zeminde ve duvarlarda beyaz tercih edilmesi ortamı daha ferah göstermiş. Ama bu tasarımda en çok göz alan, bence farklı stil sandalyeler.

siyah-beyaz-yemek-odalari-6

Beyaz antika büfe, ahşap yemek masası, siyah masa aydınlatması, kırmızı ve siyah kombinasyonundan oluşan sandalyeler, hepsi farklı tarz dokunuşlarla bir araya getirilmiş. Yemek odasında antika büfe kullanılması rustik bir hava katmış. Yemek masasında kullanılan siyah, çiçekli koltuklar ise oldukça rahat görünüyor.

siyah-beyaz-yemek-odalari-7

Siyah beyaz deri sandalyeler, siyah oval yemek masası, siyah çerçeveli aynalar, beyaz duvarlar ve siyah abajurla yemek odasında gotik nüans.

siyah-beyaz-yemek-odalari-8

Siyah yemek masası ve konsol, iki farklı renk ve çeşit sandalyeler, altın sarısı aksesuarlar ve gri duvardan oluşan modern siyah beyaz yemek odası. Konsol zarif bir ayna ile tamamlanırken masa aydınlatmasında siyah ve altın sarı kullanılarak yemek odası zengin gösterilmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz