Siyah Yemek Masaları

6
770

Siyah camı ve ahşap ayaklarıyla estetik bir görünüm katan siyah yemek masasında açılabilir kanatları sayesinde 12 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilir, isterseniz kanatları kapalı da kullanabilirsiniz.

siyah yemek masaları

Yemek masasında, sandalyelerin ayakları masaya muntazam bir şekilde girmez ve dağınık görünür, bu yemek masasında kitabeler uçlarda olduğu için böyle bir problemle karşılaşmazsınız.

siyah yemek masaları (3)

Siyah cam masa tablasını görkemli gümüş kaplama masa ayaklarıyla birleştiren, misafirleriniz üzerinde kalıcı bir etki bırakacak 8 kişiyi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz bir yemek masası.

siyah yemek masaları (4)

Siyah cam masa tablasına siyah ayaklar nasıl olur” diyorsanız aynı yemek masasının siyah ayaklar kullanılarak tasarlanmış hali. Bence, gümüş kaplama modeli daha estetik.

siyah yemek masaları (5)

Masif ahşaptan üretilmiş ve üzerine siyah parlak lake vernik atılmış, 8 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilen modern siyah yemek masası. Aynı zamanda 2014 sonbahar koleksiyonu olan şık ve zarif  yemek masası.

siyah yemek masaları (2)

Camdan vazgeçmeyenler için yemek masası alternatiflerine devam ediyoruz. Dikdörtgen, açılabilen, kitabelerin uçlarda olduğu, 10 kişiyi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz modern siyah yemek masası. Krom kaplama, çapraz masa ayaklarıyla yemek odanıza farklı bir görünüm katacak yemek masasıdır.

siyah yemek masaları (6)

Siyah cam yuvarlak yemek masası, iki ucunda açılabilen yuvarlak kanatlarıyla dekoratif duran, çekirdek aileler için uygun, modern siyah yemek masası. Siz de bu tasarımda olduğu gibi sonbahar moda renklerinden biri olan gri renk sandalyelerle kombinasyon yapabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Merhaba Aylin hanım siyah açılabilen kanatlı masanın fiyatı nedir acaba içmimarım ve bir müşterim için sipariş vermek istiorum. Bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler..

  2. Eşimin ofisi için siyah yemek masası almayı düşünüyoruz fakat aynı zamanda toplantı içinde kullamak istiyoruz önerebileceğiniz model var mı ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz