Takı Depolama Tasarım Fikirleri

0
325

Tüm bayanlar depolama sorunlarıyla karşı karşıyadır. Özellikle de takılarımızı koymak bizim için hep bir problemdir. Küçük kutulara koyduğumuzda hepsi birbirine karışır ve kimi zaman ayırmak zor geldiği için takmak istediğimiz takımızı takmayız. Bugün bu sorunlardan yola çıkarak bizler için yeni alternatifler bulduk.

Rende Küpelik Oldu

taki-depolama-tasarim-fikirleritaki-depolama-tasarim-fikirleri-1

Hepimizin evlerinde şekildeki gibi sıradan bir model rende vardır. Bu rendeden artık sıkıldıysanız küpelik yapabilirsiniz. Beyaz yada istediğiniz renk sprey boya ve eski dantel yada tül parçaları ile şekildeki gibi bir küpelik yapabilirsiniz. İlk olarak rendeyi sprey boya ile boyayın ve kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra baş kısmına dantel parçasını geçirin ve kullanıma hazır.

Ahşap Çerçeve ve Tokalar

taki-depolama-tasarim-fikirleri-2

Eski resim çerçevesini istediğiniz renklerde boyayarak isterseniz toka isterseniz de küpelerinizi takabilirsiniz. Ahşap resim çerçevesinin arkalığını çıkarın ve şekildeki gibi bir tel kestirin. Ahşap çerçeveyi istediğiniz renge boyayın ve kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra kestirdiğiniz teli çerçeveye monte edin ve kullanıma hazır.

Askılık Takılık Oldu

taki-depolama-tasarim-fikirleri-3

Bu oldukça kolay bir fikir. Tek yapmanız gereken ahşap askılığı yatak odanıza asmak ve takılarınızı askıya yerleştirmek.

Altın Sarısı Çerçeveler ve Takılık

taki-depolama-tasarim-fikirleri-4

Resimdeki gibi şık bir takılık yapmak istiyorsanız ihtiyacınız olan malzemeler, altın sarısı akrilik boya, fırça, çuval bezi, eski çerçeveler, onların arkasına uygun mantar pano parçaları ve iyi bir yapıştırıcı. İlk olarak işleme çerçeveleri boyayarak başlıyoruz ve kurumaya bırakıyoruz. Çerçevelerin arkasına uygun mantar panolardan kesiyoruz ve çuval bezlerini yapıştırıcı ile yapıştırıyoruz. Çuval bezini yapıştırdığımız panoyu da çerçeveye yapıştırıyoruz. Yapıştırıcının kuruması için bekliyoruz ve kuruduktan sonra takılarımızı asabiliriz.

Sarkan Küpe Organizatörü

taki-depolama-tasarim-fikirleri-5

Takılarınızı ve küpelerinizi asmanız için bir orijinal fikir daha. Bu şekilde küpe organizatörü yapmak için orta boy ve kalınlıkta bir zincir ve iki adet kancalı vida işinizi görecektir. Kancalı vidaları asacağınız duvara vidalayın ve zincirin deliklerinden kancaya asın. Organizatör hazır küpelerinizi şekildeki gibi asabilirsiniz.

Takı Organizer Yapımı

taki-depolama-tasarim-fikirleri-6

Mantar pano ve güzel bir örtüden şekildeki gibi şık takı organizeri yapabilirsiniz. Gözlük, kolye, bileklik ve küpelerinizi rahatlıkla asabileceğiniz bir organizer. Seçtiğiniz şık ince bir örtü yada kullanmadığınız şalları panoya raptiye ile sabitleyin ve kullanıma hazır. Aklınıza takılan soruları bizlere yazabilirsiniz güzel günler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz