Taş Mozaik Sanatı

4
373

Bugün evleriniz ve bahçeleriniz için sıra dışı duvar dekorasyonu görmeye ne dersiniz? Taş mozaik sanatı ile evlerinize ve bahçelerinize sanatsal bir dokunuş ekleyebilir orijinal tasarımlarla ailenizi ve arkadaşlarınızı büyüleyebilirsiniz.

tas-mozaik-sanati

Salonda ahşap elemanlar, şömine etrafında taş tasarımlar ile odanıza özel bir doku ve sıcak dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

tas-mozaik-sanati-1

Sadece iç tasarımda değil dış dekorasyonda da görebileceğiniz taş mozaik sanatı. Dış kapınızın iki yanını taş mozaiklerden oluşan girdap oluşturabilirsiniz. Misafirlerinize ilginç bir karşılama yapmak istiyorsanız düşünebileceğiniz hoş bir duvar dekorasyonu.

tas-mozaik-sanati-2

Dilerseniz, mavi ve yeşil taşlarla duvar dekorasyonunuzu hareketlendirebilirsiniz. Oldukça farklı ve ilgi çekici bir tasarım.

tas-mozaik-sanati-3

Sizler için taş mozaik sanatı ile farklı bir uygulama daha. Hareketli duvar dekorasyonu istiyorsanız kesinlikle düşünebileceğiniz bir alternatif. Ama tabi ki bir odanın bütün duvarlarını için böyle bir uygulama yapmayacaksınız. Çünkü soğuk bir hava katabilir odaya. İlk fotoğrafımızda olduğu gibi şömine etrafı, dış kapı çevresi gibi aynı duvarda belli bir alanda olacak sadece.

tas-mozaik-sanati-4

Ama en çok yakışanı soracak olursanız bence dış mekan uygulamaları. Bahçeli evi olanlar için şık ve farklı bir uygulama. Duvarda akan bir şelale izlenimi verilmek istenmiş.

tas-mozaik-sanati-5

Taşlar arasına kabuklar serpiştirerek diğerlerinden daha farklı bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Taş mozaik sanatı çok hoşuma gitti lakin hazırlaması uzun bir süreç gibi gözüküyor keşke hazır ürünler bulunsa da satın alabiliyor olsam.

  2. Ay bunları eve mi yapıyorlarmış, ben hiç görmemiştim. Çok şık ve farklı duruyor. Dalga şekli gibi çok güzel. İstenilen modeli yapabiliriz sanırım bu taşlarla değil mi. Bahçede de evde de ayrı güzel duruyor gerçekten.

    • Merhaba Eylül Hanım, taş mozaiklerden istediğiniz şekli uygulatabilirsiniz. Ağırlıklı olarak dış mekanlarda tercih ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz