Taşlı Avizeler

2
780

Evin en gösterişli eşyalarından biri de avizelerdir. Ev dekorasyonunda önemli bir yeri bulunana avizeyi seçer iken hem aydınlatma gücüne, hem de modellerine dikkat edilir. Son dönemlerin en çok ilgi gören avize modelleri ise şüphesiz ki taşlı avizeler oluyor. Hem daha gösterişli olduğu için, hem de modern görünümlere sahip olduğu için sizde salon ve oturma odası için taşlı avizelere göz atabilirsiniz.

tasliavize

Helezon taşlı dönen bir tasarıma sahip olan avizeler son dönemlerin popüler avize modelleri arasında yer alıyor. Özellikle yüksek tavana sahip olduğunuz bir salon veya oturma odanız var ise doğru tercih olacaktır.

tasliavizemodelleri

Kara şeklindeki piramit avize yeni dönem dekorasyon fikirleri arasında sık sık gördüğümüz bir model. Hem aydınlatma gücü yüksek, hem de şık bir taşlı avize arıyorsanız doğru tercih olacaktır.

tasliavizeler

Daire şeklindeki taşlı avize modelleri düşünmeniz gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Hem minimal görünümü, hem de kuvvetli aydınlatma gücü ile evin her köşesinde tercih edilebilir.

yenitasliavizeler

Küre şeklinde parlak taşlara sahip olan avize salon için ideal bir seçim olacaktır. Gösteriş sevenler için şık bir tercih olacaktır.

moderntasliavizeler

Modern görünümü ile göz alan ve 6 kollu bir avize olan bu model sadece salonlarda tercih edilebilir. Alt kısmında yer alacak olan parlak taşlar avizelerin farklı bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. İnce bir ayrıntı olarak parlak taşların yer aldığı bu avizenin hemen hemen tüm dekorasyonlar ile uyumlu olacağı aşikar.

2 YORUMLAR

  1. ayy hatırlıyorum da küçükken de taşlı bir avize vardı her evde ondan olurdu 😀 Çarptık da aman düştü aman koptu korkusuyla otururduk 🙂 Seviyorum taşlı avizeleri, bana küçüklüğümü hatırlatıyor 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz