Tepe Home Konsol Modelleri

4
4802

Yemek odalarınızı sizler için seçtiğimiz 2015 tasarımı konsol modelleriyle yeniliyoruz. Farklı ahşap işlemeleri ve modelleriyle bu tasarımlar çok hoşunuza gidecek. Sözü fazla uzatmayarak seçtiğimiz modellere hep birlikte göz atalım isterseniz.

tepe-home-konsol-modelleri

İki adet kapaklı raf ünitesi ve üç çekmeceden oluşan şık ahşap konsol. Kapaklarda daha estetik bir görünüm vermesi için cam tercih edilirken açmak için kulp yerine bas-aç kapak sistemi kullanılmıştır. Fotoğraftaki gibi şık bir ayna ile konsolu tamamlayabilir ve yemek odanıza derinlik ekleyebilirsiniz.

tepe-home-konsol-modelleri-1

İki adet kapaklı raf ünitesi ve çekmeceden oluşan modern beyaz konsol. Ön yüzeyde kullanılan ahşap şerit konsola hoş bir hava katmış. Yemek odası için ayırdığınız alanınız küçükse böyle bir konsol modeli düşünebilirsiniz.

tepe-home-konsol-modelleri-2tepe-home-konsol-modelleri-3

Üç adet kapaklı raf ünitesinden oluşan, açıklı ve koyulu olamak üzere iki renk alternatifi bulunan modern ahşap konsol modeli. Kapaklarında kulp yerine diğer iki konsol modelinde de bulunan bas-aç kapak sistemi tercih edilmiştir. Ahşap tonlardan ve doğal tasarımlardan vazgeçmeyenler için güzel bir alternatif.

tepe-home-konsol-modelleri-4

İthal bir ürün olan, 6 çekmece ve 2 dolaptan oluşan beyaz country konsol modeli. Yemek odanıza country tarzını yansıtmak istiyorsanız böyle bir konsol modelini değerlendirebilirsiniz. Konsolun üst yüzeyinde ahşap tonları tercih edilerek yemek odanıza sıcak bir görünüm vermesi sağlanmıştır.

tepe-home-konsol-modelleri-5

Fransız stilinden ve klasikten vazgeçmeyenler için güzel bir harmanlama. Çekmece ve kapaklarda tercih edilen düğme kulplar bizi eskiye götürürken ahşap oyma sanatı gözlerimizi kamaştırıyor.

tepe-home-konsol-modelleri-6

3 büyük çekmece ve bir kapaklı raf ünitesinden oluşan modern beyaz konsol. Kapakta tercih edilen geometrik desenler konsola estetik bir hava katmış. Çekmeceler çatal-bıçak takımlarınızı rahatlıkla alabilecek genişlikte olup kapaklı kısmada tabaklarınızı koyabilirsiniz. Fotoğraftaki gibi parçalı yuvarlak aynalar ile konsolu tamamlayarak hoş bir kombinasyon elde edebilirsiniz.

tepe-home-konsol-modelleri-7

Ahşap tonlardan vazgeçmeyenler için renk tonuyla modern, tasarımıyla klasik çizgileri içinde barındıran bir geçiş modeli. Ayaklı olduğu için temizlik sırasında size zorluk çıkarmaz. Konsolun temizliğini ise hafif nemli bir bezle silerek yapabilirsiniz.

tepe-home-konsol-modelleri-8

Sırada ise son yıllarda çok moda olan beyaz lake kaplama konsol modeli. Bildiğiniz üzere lake kaplama mobilyaya parlak bir hava veriyor. Yemek odanızda parlayan tasarımlara yer vermek istiyorsanız bu şekilde bir konsol modelini tercih edebilirsiniz. Bu konsol modelinde de kulp yerine bas-aç kapak sistemi tercih edilmiştir. Dolapların iç haznesi yemek takımlarınızı rahatlıkla alabilecek genişliktedir. Mobilyalar hakkında merak ettiğiniz soruları bizlere yazabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Ahşap model güzelmiş. Ahşapta eski modeller daha güzel olabiliyor bazen, modası geçti diye bakmıyoruz hiç ama aradığımız da eskilerde oluyor kimi zaman.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz