Tepe Home Yemek Odası Takımları

6
8834

Türkiye’nin en soğuk günlerini yaşadığımız şu günlerde güneşli bir günden sıcacık merhaba sizlere. Bugünkü durağımız 2015’de farklı tasarımlarıyla gözlerimizi kamaştıracak tepe home mağazaları. Genellikle ithal ürünlere yer veren tepe home Avrupa modasıyla bizleri buluşturuyor. Sözü fazla uzatmadan birbirinden güzel yemek odası modellerine göz atalım isterseniz.

tepe-home-yemek-odasi-takimlari

Beyaz ve koyu kahverengi kombinasyonundan oluşan country yemek odası takımı. Takımın içerisinde ahşap yemek masası, sandalyeler ve beyaz konsol bulunmaktadır. Avrupa’da country tarzında oldukça popüler olan bir yemek odası takımıdır. Üretim yeri Vietnam olan bu yemek odası takımının fiyatı 9.030 TL’dir.

tepe-home-yemek-odasi-takimlari-1

Klasik ve şık yemek odası isteyenler için güzel bir alternatif. Ahşap kombinasyonuyla yemek odasına sıcak bir atmosfer verirken gri sandalyeleriyle bu yılın moda rengini yemek odasına serpiştiren güzel bir takım. Afro yemek odası takımı olarak geçen bu takımın içerisinde, yemek masası, sandalyeler, büfe ve konsol bulunmaktadır. Kapaklarda bas-aç kapak sistemi kullanılmıştır. Ünite kapaklarındaki muhteşem işçilik cam kapaklar ile ortaya çıkarılmış ve yemek odasına estetik bir görünüm katmıştır. Takımda bulunan mobilyaların fiyatına göz attığımızda ise büfenin fiyatı, 2.000 TL, konsolun fiyatı 2.310 TL, bir sandalyenin fiyatı ise 405 TL’dir.

tepe-home-yemek-odasi-takimlari-2

Ahşap yemek masası, sandalyeler, beyaz ve ahşap renk kombinasyonuyla konsol ve büfeden oluşan modern yemek odası takımı. Türkiye’de üretilen bu yemek odası takımının fiyatı 6.040 TL’dir.  Fiyata konsol aynası ve aksesuarlar dahil değildir. Ürünlerin ayrı ayrı fiyatını bakacak olursak, yemek masası 896 TL, konsol 1.740 TL, büfe 1.630 TL ve sandalyeler ise 1.774 TL’dir. Bu takımda en çok hoşuma giden tasarımcının beyaz kombinasyonunu ustalıkla kullanması. Yemek masasının etrafındaki ince beyaz çizgiler takımdaki diğer ünitelerle muhteşem bir uyum yakalamış.

İlgini Çekebilir:   Rustik Yemek Odaları

tepe-home-yemek-odasi-takimlari-3

Şimdi ise sizlere klasik Fransız country tarzı bir yemek odası takımı. Vitrin, yemek masası, sandalyeler ve konsoldan oluşan klasik bir yemek odası takımı. İnce işçilik gerektiren ahşap oyma sanatı ile gözlerimizi kamaştırıyor. Fransız stil yemek odası sevenler için güzel bir klasik harmanla. İthal bir ürün olan bu yemek odası takımının fiyatı ise 15.130 TL’dir.

tepe-home-yemek-odasi-takimlari-4

İthal Fransız stil güzel bir yemek odası takımı daha sizler için. Açıkçası benim favorim bu. Yemek masası ayaklarındaki işlemeler, sandalye ve konsoldaki ahşap oymaya bayıldım. İki çekmece, üç kapaklı raf ünitesinden oluşan konsol, yemek takımlarınızı rahatlıkla alabilecek genişliktedir. Konsolda mavi ve beyazlardan oluşan aksesuarlara, yemek masanızda ise çiçeklerden oluşan bir süsleme yapabilirsiniz. Çin’de üretilen bu yemek odası takımının fiyatı 13.510 TL’dir.

tepe-home-yemek-odasi-takimlari-5

Sekiz kişilik yemek masası, sekiz adet sandalye ve konsoldan oluşan modern yemek odası takımı. Sandalye arkalıklarında kullanılan yuvarlak kesimlerle yemek odasına estetik bir görünüm katabilirsiniz. Konsol kapaklarında bas-aç kapak sistemi kullanılmıştır. Endonezya’dan ithal edilen bu yemek odası takımının fiyatı 12.530 TL’dir. Bu güzel yemek odası takımları hakkında aklınıza takılan soruları bizlere yazabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Sayin yetkili
    Yemekodasi takımlarınizdan fransız klasik yemek odasi takimi hoşuma gitti 15.130 tl olan. Tepe mobilya da ben bu tarz modeller görmedim sizin mazanizin yerini merak ettim. Ben konya da oturuyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

    • Merhaba Ayşe Hanım, ne yazık ki henüz ürün satışımız bulunmamaktadır. Fakat bazı ürün gruplarında yakın zamanda bir satışımız olacaktır. Belki Konya’daki mağazalarında bu ürün yoktur. Ankara’daki herhangi bir şubesinin yetkilileriyle irtibata geçerseniz yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum.

  2. Merhaba adım Mualla ben modern yemek gurubundan sandalyeleri çok beğendim ve sandalye ihtiyacım var 4adet Endonezya’dan gelen ürün tek alabiliyormuyuz fiyatı nedir

CEVAP VER

Yorum yazın!
Please enter your name here