Tuğla Duvarlar İle Muhteşem Salon Dekorasyonu

6
1917

Salon dekorasyonunda yenilik yapmak istiyorsanız duvarlarınızda küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin, salon duvarlarının bir kısmında tuğa duvar uygulaması yaptırabilirsiniz. Salonunda farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız sizler için seçtiğimiz birbirinden muhteşem tuğla duvar ile salon dekorasyonu modellerine göz atın.

Tuğla duvar dekorasyonu

Salon duvarlarının bir kısmında tuğla duvar uygulaması yaptırarak salonunuza daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Tuğla duvar dekorasyonu

Salonunuzda güzel bir vurgu yapmak istiyorsanız salon duvarlarınızın en dikkat çeken kısmında odanızın dekorasyonuna uygun renkte tuğla duvar kaplama yaptırabilirsiniz. Örneğin, gri bir salon dekorasyonu için şekildeki gibi gri tonlarında tuğla duvarlar yaptırabilirsiniz.

duvar dekorasyonu

Salonunuzun TV ünitesinin yada konsolun bulunduğu bölümde kiremit renginde tuğla duvar yaptırarak salonunuza sıcak ve otantik bir görünüm verebilirsiniz.

salon duvar dekorasyonu

Açık mutfak, sarı koltuklar ve duvarlarının bir kısmında uygulatılan tuğla duvarlar ile modern salon dekorasyonu.

tuğla duvar

Yerde sıcak ahşap tonlarında parke, açık renk koltuklar, kiremit renginde tuğla duvarlar ve beyaz tavandan oluşan sıcak salon dekorasyonu.

salon duvar dekorasyonu

Tuğla duvar kaplama ile salon duvarlarınızın bir kısmına yaptırabileceğiniz gibi şekildeki gibi tamamına da yaptırabilirsiniz.

salon duvar dekorasyonu

Rustik dekorasyon tarzını seviyorsanız, salonunuzda şömine, şömineyi dekore etmeyi düşündüğünüz duvarlarda ise eskitme tuğa duvar ile kaplatarak bu dekorasyon tarzını salonunuza yansıtabilirsiniz. Hatta şöminede kullanacağınız odunları hasır sepetlerde şekildeki gibi dekore ederek rustik stili salonunuzda tam anlamıyla vurgulayabilirsiniz.

Tuğla Duvarlar İle Muhteşem Salon Dekorasyonu 1

Salonunda modern duruştan vazgeçmeyenler için beyaz salon dekorasyonuna uygun renklerde tuğla duvarlar ile muhteşem bir salon.

Tuğla Duvarlar İle Muhteşem Salon Dekorasyonu 1

Beyaz modern köşe koltuk, kiremit renginde tuğla duvarlar, ahşap tavanla sıcacık salon dekorasyonu. Modern ve rustik tarzın uyumlu birleşimini bu dekorasyonda rahatlıkla görebilirsiniz.

Tuğla Duvarlar İle Muhteşem Salon Dekorasyonu 1

Tuğla duvar kaplama ve şömine ile elde edilen sıcacık alon dekorasyonu. Havaların soğumaya başladığı, kış ayının yavaş yavaş kendini hissettirdiği şu günlerde gerçekten içimizi ısıtan bir dekorasyon önerisi.

Tuğla Duvarlar İle Muhteşem Salon Dekorasyonu 1

Tavanı yüksek ferah evlere bayılıyorum. Ne yazık ki bu tarz evleri daha çok yurt dışında görmekteyiz. Ve tabi ki bir evde en çok sevdiğim şeyse kapalı duvar yerine boydan boya tercih edilen ful camlar. Evinizden dışarıyı her an istediğiniz gibi seyredebilmek gerçekten büyük bir keyif.

Tuğla Duvarlar İle Muhteşem Salon Dekorasyonu 1

Salon duvarlarının tamamında tercih edilen tuğla duvar kaplama ve modern mobilyalarla dizayn edilen şirin salon dekorasyonu.

Tuğla Duvarlar İle Muhteşem Salon Dekorasyonu 1

Ev dekorasyonunda orijinal fikirleri seviyorsanız ve farklı bir salon istiyorsanız salon dekorasyonu kategorimizdeki diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Tuğla duvarlara resmen bitiyorum. Fakat kirada olduğumuz için maalesef yapamıyorum. Allah nasip ederse bir gün ev sahibi olursak, ilk işim salona bu şekilde tuğla yaptıracağım.

  2. Tuğla duvarların en güzel avantajı evin içinde yarattığı o eski hava özellikle son zamanlarda doğru ışıklandırma tekniğini arıyorum bu sayede daha dekoratif bir görüntü elde edebilirim siteniz benim için çok aydınlatıcı bilgiler içeriyor.

  3. Tuğla duvar çok güzel olabiliyor ama maliyeti nasıl olur ki? Gerçek bir duvar yaptırmak yerine duvar kağıdı kullansak aynı etkiyi vermez gibi geliyor, o yüzden maliyeti düşündürüyor beni.

    • Duvar kağıdı değil de tuğla görünümlü fayanslar var bunların verdiği etki çok daha güzel. Maliyet açısından daha hesaplı oluyor düşünebilirsiniz. Yada tuğla duvarı salonda tek bir duvarda da kullanabilirsiniz. Daha efektif bir salon dekorasyonu elde etmiş olursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz