Tv Ünitesi mi Konsol mu Tercih Etmeli

4
4096

Salon ve oturma odalarının en çok tercih edilen iki mobilyası tv ünitesi ve konsoldur. Ancak her iki ürünü de bir arada kullanmak yaşam alanı içerisinde kalabalığa neden olacağından dekorasyon uzmanları tarafından sadece bir tanesinin kullanımı önerilmektedir. Peki tv ünites mi yoksa konsol mu tercih edilmelidir? Hemen karşılaştıralım.

tvunitesi

Yukarıdaki ilk örneğimiz hem küçük, hem de büyük salonlar için tercih edilebilecek bir televizyon ünitesi. Ancak işlevselliği ile dikkat çeken bu mobilya aynı zamanda konsol modeli olarak ve hatta sehpa olarak da kullanılabilmekte. Eğer bu şekilde mobilyalar bulabilirseniz kesinlikle tercih etmelisiniz.

tvunitesmodelleri

Gerek dekorasyon uzmanları, gerekse de iç mimarlar tarafından salon ve oturma odaları için televizyon üniteleri önerilmektedir. Hem daha kullanışlı, hem şık, hem de iki özelliği de bir arada sunduğu için tercih edilir.

tvuniteleri

Hem renkleri, hem de işlevselliği ile tercih edebileceğiniz hem tv ünitesi, hem de konsol olarak kullanılan bir mobilya daha. Şık ve gösterişli de bir havası var.

tvunitelikonsollar

Konsol olarak kullanılan bir televizyon ünitesi daha. Aynı zamanda aksesuarlarınızı sergilemenizi sağlayacak geniş raflara da sahip. Oldukça modern bir görünümü ile yaşam alanınıza kalite katacak.

konsolvetvuniteleri

Ahşap mobilyalar yaşam alanı için en ideal ürünlerdir. Eğer yaşam alanınızda kalabalık bir görüntü istemiyorsanız seçebileceğiniz modellerden biri daha. Hemen hemen tüm mobilya mağazalarında benzer ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Evinizdeki tüm alanı tek bir bölgeden kontrol edip, dekorasyonun bütün halinde olmasını sağlar.

konsolvetvunitesi

4 YORUMLAR

  1. TV ünitelerine oldum olası kanım kaynamadı. Çok yapmacık duruyorlar. Benim tarzım, en alttan 2. resim olan, hem şık duruyor hem de daha doğal bir görünüme sahip…

    • Yer sıkıntısı varsa haklısınız tv ünitesi konusunda ama dolapli olanlar organizer görevi gördüğü için bazen hayat kurtarıyor diyebilirim.

  2. Ben evimde konsol kullanıyorum çünkü tv üniteleri bana çok kalabalık geliyor. Belki büyük evler için daha iyi durabilir ama benim ortalama bir salonum var, bence konsol daha iyi oluyor odamda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz