Uygun Yemek Odası Takımları

0
401

Bugün sizler için bir araştırma yaptık ve yemek odası satan firmaların en uygun ve kullanışlı modellerini bir araya getirdik. Evliliğe hazırlık yapan ve yemek odasını değiştirmeyi düşünenlere fiyat ve konfor açısından fikir vermesini diliyor ve uygun yemek odası takımlarını sunmaya başlıyoruz.

uygun-yemek-odasi-takimlari

ilk olarak ider mobilyanın myra yemek odasını tanıtmak istiyorum. 6 kişilik yemek masası, beyaz sandalyeler, konsol ve vitrinden oluşan sade bir yemek odası takımı. Konsol ve vitrin yemek takımlarınızı alabilecek genişlikte olup fiyatı 1350 tl‘dir. Yemek odası takımı için çok fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız oldukça makul bir fiyat.

uygun-yemek-odasi-takimlari-1

Modern yemek odası tasarımına sahip, yemek masası, 6 adet sandalye, konsol ve konsol aynasından oluşan fiona yemek odası. Bu yemek odası takımını ise İstanbul’da çapa dekorasyon mağazasında bulabilirsiniz. Fiyatı ise 1.600 tl‘dir.

uygun-yemek-odasi-takimlari-2

Bütçemizi 1.000 tl ile 2.000 tl arasında tutmaya devam ediyoruz. Şimdi ise özbay mobilyanın, yemek masası, konsol, konsol aynası, vitrin ve 6 adet sandalyeden oluşan karel yemek odası takımı. Konsolda sürgülü kapaklar kullanılarak daha estetik bir görüntü elde edilmiş. Bu yemek odası takımın fiyatı ise 1.790 tl‘dir.

uygun-yemek-odasi-takimlari-3

Bank ve sandalyelerden oluşan rustik bir yemek odası takımı.Bu tarz yemek masalarını seviyorum. Konsol üzerinde ise iki farklı renk tonunda ayna kullanılarak hoş bir görüntü yakalanmış. Biliyorsunuz artık yemek odalarında kitaplık kombinasyonları yaygınlaşmaya başladı. Sözü fazla uzatmayarak bu yemek odası takımını, sanatneva mobilya mağazasında bulabilirsiniz. Mağaza Ankara’da bulunmaktadır. Ürün fiyatı ise 1.500 tl‘dir.

uygun-yemek-odasi-takimlari-4

Beyaz yemek masası, 6 adet siyah sandalye, beyaz ve siyah kombinasyonuyla konsol ve vitrinden oluşan gümüş yemek odası takımı. Takımda en çok göze çarpan metal kulplar, fiyatı ise 1.690 tl‘dir. Bu yemek odasın takımını modalife mağazalarında bulabilirsiniz.

uygun-yemek-odasi-takimlari-5

Konsol, gümüşlük, tv sehpası, yemek masası ve sandalyelerden oluşan şık ve modern yemek odası takımı. Gümüşlük kapaklarında hem cam hem de ahşap kullanılarak farklılık oluşturulmuştur. Mobilyalarda estetik çizgiler kullanılarak iki renk kombinasyonu kullanılmıştır. İnegöl mobilyada satılan bu ürünün fiyatı 2.100 tl‘dir.

uygun-yemek-odasi-takimlari-6

Ahşap yemek masası, beyaz sandalyeler ve konsoldan oluşan bu yemek odası takımını Seğmenoğlu mobilyada bulabilirsiniz. Bej rengi koltuk takımınızla güzel bir salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Bu yemek odası takımının biraz konsolundan bahsetmek istiyorum.

uygun-yemek-odasi-takimlari-7uygun-yemek-odasi-takimlari-8

Konsol kapakları sürgülü olup üst tarafına çatal-bıçak takımlarınızı koymanız için özel bir bölme yapılmıştır. Sandalyelerle uyumlu olsun diye beyaz kullanılarak iki renk kombinasyonu oluşturulmuştur. Lion yemek odası olarak geçen bu takımın fiyatı 2.980 tl‘dir.

uygun-yemek-odasi-takimlari-9

Yemek odasında klasik ve şık sevenler için altın sarısı mobilya ayakları ve mobilyalarında ahşap oyma sanatıyla dikkat çeken fantasia yemek odası takımı. Takımın içerisinde, vitrin, konsol, yemek masası ve 4 tane sandalye bulunmaktadır. Rapsodi mağazalarında bulabileceğiniz bu yemek odası takımının fiyatı 2.887 tl‘dir.

uygun-yemek-odasi-takimlari-10

Doğal ahşap yüzeyi ve ceviz deseniyle sade, kullanışlı bir yemek odası takımı. Takımın içerisinde, açılabilir yemek masası, yemek takımlarınızı rahatlıkla alabilecek genişlikte konsol, beyaz sandalyeler ve cam raflardan oluşan büfe bulunmaktadır. Enzahome da bulunan bu ürün bari fırsat indirimi olarak geçmektedir. Fiyatı ise 1.816 tl‘dir. Sizin içtiğim uygun ve kullanışlı yemek odası takımları bu kadar keyifli hafta sonları diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz