Yatak Odasında Ayna Kullanımı

2
870

Evin her alanında olduğu gibi, yatak odasında ayna kullanımı da mekanın daha ferah ve daha geniş görünmesini sağlıyor. Boy aynası, makyaj aynası ya da duvar aynası gibi farklı seçenekleri tercih edebileceğiniz yatak odanızda, dilerseniz tavan aynası modellerini de tercih edebilirsiniz. Gelin isterseniz yatak odasında ayna kullanımı için doğru dizayn edilmiş odalara bir bakalım…

Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1

Yatak başlığı kullanmak yerine baş ucunuzda bir duvar aynası kullanarak ferah ve şık bir yatak odası dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1

Aynı dizayn için dilerseniz tek parça aynalar yerine fotoğraftaki gibi parça aynaları bir arada kullanarak da farklı bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Interior of a bedroom.
Interior of a bedroom.

Geniş bir yatak odanız varsa, yatak odası dekorasyonu için boy aynası kullanabilirsiniz. Eğer daha küçük ya da dar bir odanız varsa, siz de fotoğraftaki gibi aynayı dolap kapağı olarak tercih edebilirsiniz.

Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1

Dilerseniz yatak odanızın bir duvarını tamamen aynı ile kaplatarak şık ve modern bir yatak odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1

Yatak odasında ayna kullanımı için isterseniz kapınızın arkasını kullanabilirsiniz. Böylece hem yerden tasarruf edecek, hem de yatak odanızda boy aynası kullanış olacaksınız.

Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1

Yatak odalarında boy aynaları gerçekten de şık ve modern bir görünüm kazandırıyor. Yatağın karşısı ya da pencere yanları boy aynaları için iyi bir yer seçimi.

Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1

Duvarda ya da tavanda ayna kullanmak istemiyorsanız, ayna seçiminde makyaj masasını da tercih edebilirsiniz.

Şunlar da size fikir verebilir;

Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1 Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1 Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1 Yatak Odasında Ayna Kullanımı 1

2 YORUMLAR

  1. Kapının arkasını ayna olarak kullanmak yerden de tasarruf sağlamıştır diye düşünüyorum. Onun dışında ben ayna olarak makyaj masamın karşısında kullanıyorum sadece

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz