Yatak Örtüsü Modelleri

2
962
Yatak Örtüsü Modelleri
Yatak Örtüsü Modelleri

Zaman içerisinde teknolojik imkanlar ile birlikte yatak örtüsü modelleri ciddi anlamda değişime uğradı. Tabi ki endüstriyel tasarım teknolojileri ile de alakalı bir durum olarak kendisini gösteriyor. Yatak örtülerine dair birçok kaliteli marka, birçok yenilikçi tasarım kendisini net olarak gösterdi.

Bizde bugün sizlerle birlikte 2019 yatak örtüsü modelleri konusunda en yeni örnekleri analiz edeceğiz. Merak ettiklerinizi ya da değerli yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Farkı sonuna kadar analiz edebilirsiniz.

Yatak Örtüsü Modelleri 2019
Yatak Örtüsü Modelleri 2019

Renkler, desenler ve bununla birlikte malzeme kalitesi her noktada kendisini kanıtlıyor. Tabi ki marka seçimi yaparken de yine dikkatli olmak gerekiyor. Bu konu üzerinde de sizlere hemen fikirler sunma amacı içerisindeyiz. Kısaca üzerinden geçelim.

En İyi Yatak Örtüsü Markaları
En İyi Yatak Örtüsü Markaları

En İyi Yatak Örtüsü Markaları Hangileridir?

Türkiye’de zaman içerisinde çok ciddi değişimler meydana geldi. Tabi ki endüstri olarak gelişen bir sektörden bahsediyoruz. Birçok önemli marka, yeni tasarımlarını en kaliteli malzemeler ile üreterek insanların beğenisine sundu. Öncelikle bilmeniz gerekiyor ki her ürünün kalitesi kendine özel. Her marka farklı farklı ürünleri beraberinde getiriyor.

Yatak Örtüsü Modelleri 2018

Kaliteli markaların ürünlerini tedarik ettiğiniz zaman her ne olursa olsun uzun süreler kafanızda herhangi bir soru işareti olmaz. Kısacası ideal seçenekleri değerlendirme şansına sahip olursunuz. Bu noktada kaliteli markalarımız var. Bunlardan birkaçını sizlere sunacağız. Kesinlikle ön planda tutmanız gereken markalar olduğuna da inanıyoruz.

Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri
Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Bu sektörde tabi ki özellikle TAÇ, bu noktada kalitesini kısa süre içerisinde kanıtladı. Bununla birlikte zaman içerisinde bir Bursa markası olan ÖZDİLEK, yine birinci sınıf pamuklu ürünleri ile dikkatleri çeken bir diğer marka olarak dikkat çekiyor. Daha yenilikçi seçenekler düşünüyorsanız eğer MADAME COCO ya da yine benzer bir marka ENGLISH HOME bu noktada bayanların ilgisini çekiyor.

Mor Renk Yatak Örtüsü Modelleri
Mor Renk Yatak Örtüsü Modelleri

Tabi ki daha fazla marka var. LİNENS, yine bu sektör içerisinde adından söz ettiren bir diğer marka. Bunun dışında yine birinci sınıf bir marka arıyorsanız H&M kalitesi ile dikkat çekiyor. Tabi ki farklı sektörde ki markalar da bu sektöre doğru bir ivme yakaladı. KARACA, bu markaların başında gelerek yine ürünleri ile ciddi şekilde fark yarattı.

Taç Yatak Örtüsü Modelleri
Taç Yatak Örtüsü Modelleri
Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları
Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

Yatak Örtüsü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tabi ki seçici olmak ve en yeni sezon trendlerini sonuna kadar analiz etmek önemlidir. Türkiye geneline baktığımız zaman bayanlar bilhassa kaliteli markalardan ürünler tercih ediyor. Yukarıda da sizlere 6 marka sunduk. Bu markaların ürünlerin tamamını gözü kapalı şekilde satın alabilirsiniz. Kalite, rahatlık ve görsellik seçeneklerini sizlere her şekilde sunuyor.

Desenli Yatak Örtüsü Modelleri

Desenli yatak örtüleri, özellikle şu dönemlerde bayanlara çok daha cazip gelen bir seçenek olarak adından söz ettiriyor. Markalar da üretim gamını bilhassa bu seçeneklere doğru yöneltiyor. Elimizden geldiğince resimli örneklerimizde bu seçenekleri de yine sizlere sunuyoruz. Pamuklu ürünler, sizlere her zaman kalite açısından ideal seçenekler sunar. Dolayısı ile H&M, bu tarz ürünleri ile dikkat çeken bir marka. Dolayısı ile öncelikli olarak değerlendirme şansına sahip olabileceğiniz muazzam bir seçenek.

H&M Yatak Örtüsü Modelleri
H&M Yatak Örtüsü Modelleri
Karaca Yatak Örtüsü Modelleri
Karaca Yatak Örtüsü Modelleri

Pamuklu ürünlerin kalitesi kendisini tabi ki gösteriyor. Yatak örtüsünü günlük kullanım için alacak iseniz fazla abartı ve desenli seçenekleri değerlendirmeye gerek yok. Ancak çeyizlik yatak örtüleri, özellikle desenli ve her parçası ile dikkat çekici şekilde seçilmeli. Bilhassa bayanların zaten bu konularda ciddi şekilde seçici olduklarını söyleyebiliriz sizlere.

Pembe Yatak Örtüsü Modelleri
Pembe Yatak Örtüsü Modelleri

Tabi ki pembe rengi seven bayanları da gözardı etmemek gerekiyor. Pembe yataklar, kalitesini her şekilde gösteriyor. İyi bir markadan bu ürünleri tedarik etme yoluna giderseniz kaliteyi sonuna kadar değerlendirme gibi bir imkana da sahip oluyorsunuz. Tabi ki uzun süreli kullanım seçeneği sunması adına iyi markalara eğilim göstermek ayrıca önemli.

English Home Yatak Örtüsü Modelleri
English Home Yatak Örtüsü Modelleri

Madame Coco Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak Örtüsü Fiyatları Ne Kadar?

Tabi ki markadan markaya kalite, tasarım, malzeme gibi detaylarda ciddi anlamda farklılıklar kendisini gösteriyor. Rekabet dolu piyasa içerisinde dolayısı ile her marka kendine özel seçenekleri sonuna kadar değerlendirme yoluna gidiyor. Dolayısı ile fiyatlar ciddi anlamda farklılık gösteriyor.

Çeyizlik Yatak Örtüsü Takımları
Çeyizlik Yatak Örtüsü Takımları

Tabi ki alternatifler de kendisini gösteriyor. Kimi yatak örtüsü takımı içerisinde battaniye, pike tarzı seçenekler de yer alıyor. Her marka kendisine has seçenekleri ile birlikte ciddi şekilde farklılıklar da yaratıyor. Markalar arasında yenilikler ciddi anlamda fark yaratır. Tabi ki renkleri tercih etmek, kendi tarzınız ile en uygun seçenekleri değerlendirmek de ayrıca fark yaratacak diğer imkanlar olacak.

Abiye Yatak Örtüsü Modelleri
Abiye Yatak Örtüsü Modelleri

Yenilikçi seçenekleri sonuna kadar değerlendirme şansına sahipsiniz. Türkiye genelini düşündüğümüz zaman Karaca, Taç, Özdilek ve bu gibi birçok marka kendisini net şekilde gösteriyor. Abiye yatak örtüleri tabi ki bayanlar için biraz daha göz alıcı ve biraz daha güzel seçenekler. Yakın bir zaman dilimi içerisinde birçok marka bu sektör içerisine de girdi.

Peluş Yatak Örtüsü Modelleri
Peluş Yatak Örtüsü Modelleri

Beyaz Yatak Örtüsü ModelleriLinens Yatak Örtüsü Modelleri

Seçimlerinizde kendi zevklerinizi biraz daha ön planda tutmanız gerekiyor. Genele yönelik olarak bir araştırma yaptık ve Türkiye’de bayanların mor renklere ilgisi olduğunu gördük. Dolayısı ile mor, fuşya yatak örtüsü modelleri gibi aramalar çok daha fazla. Markalar da özellikle bu seçenekler üzerine çok ciddi bir eğilim gösteriyor. Zevkler ve renkler tabi ki tartışılmaz. Yatak örtüsü modellerinde bu gibi seçicilikler yine daha fazla kendisini gösteriyor. Şimdi daha farklı modelleri görsel olarak sizler için inceleme yoluna gidelim.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak Örtülerinin Dekorasyondaki Önemi

Tabi ki en önemli görsel materyallerden birisi olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Yatak örtüleri, renkleri ve kalitesi ile ciddi anlamda fark yaratan seçenekler arasında. Yatak odalarının en görsel materyallerinin başında olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz. Tabi ki renkleri ve çizgileri iyi belirlemek ve buna göre hareket etmek de gerekiyor.

Çocuk Yatak Örtüsü Modelleri

Yukarıdaki ürünün de görsellik anlamında bir yatak odasına ne gibi seçenekleri sunabileceğini bizzat görebilme şansına da sahip oluyorsunuz. Yatak odalarının kalitesi, görselliği ve alternatif açısından sizlere sunulan imkanlar da fark yaratıyor. Tabi ki yine de her markada mutlaka ki kendi zevklerinize göre bazı seçenekler bulabilirsiniz. Dekorasyon odaklı düşünerek ürün tercihi yapmak yine önemlidir.

Genç Odası Yatak Örtüsü Modelleri
Genç Odası Yatak Örtüsü Modelleri

Genç odalarında da dekorasyon açısından en önemli seçeneklerden birisi yatak örtüsüdür. Örneğin günümüzde özellikle erkekler, futbol taraftarı oldukları için tuttuğu takımların yatak örtülerini çok daha fazla tercih ediyor. Görsel açıdan ideal bir seçenek olduğu gibi aynı zamanda insanların çokça tercih ettikleri seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Galatasaray Yatak Örtüsü Modelleri

Beşiktaş Yatak Örtüsü Modelleri

Fenerbahçe Yatak Örtüsü Modelleri

Trabzonspor Yatak Örtüsü Modelleri

Taraftar yatak örtüsü modelleri, özellikle genç odalarının olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Bunu yukarıda da net bir şekilde görebilme şansına sahipsiniz. Dolayısı ile çok kısa süre içerisinde TAÇ markası, takımlar ile lisans anlaşması yaptı. Dolayısı ile Türkiye’de lisanslı taraftar yatak örtüsü modelleri satmaya yetkili tek marka olduğunu da söyleyelim. Yani bu markanın ürünlerini alırsanız takımınız da maddi olarak kazanacak.

Yatak Örtüsü Markaları
Yatak Örtüsü Markaları

2 YORUMLAR

  1. Bin tane yatak örtüm olsa niye var demem. Sanırım biz hanımlar seviyoruz çeşit çeşit örtmeyi 🙂 En çok da örgü gibi olanı beğendim, tek renk toz pembe olan. Çok sade duruyor ama çok da güzel.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz