Yemek Odası Büfe Modelleri

0
1134

Yemek odalarınızda aksesuar ve cam yada kristal bardaklarınızı sergilemek için kullandığınız büfe modelleri ile yemek odalarınızda şık ve modern dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Sizler için Türkiye’de bulunan bazı firmaları gezerek hoşunuza gidebilecek büfe modelleri seçtik.

yemek-odasi-büfe-modelleri

İki tane cam kapak ve 4 adet ayarlanabilen cam raflardan oluşan modern büfe modeli. Açık gri renklerden oluşan büfeyi siyah mobilyalar ile kullanarak güzel bir kombin elde edebilirsiniz. Açıklı koyulu cam rengi sayesinde parmak izlerini kolaylıkla da belli etmez. Bu büfe modelini Ikea’da bulabilirsiniz.

yemek-odasi-büfe-modelleri-1

Ana malzeme olarak sunta ve lamine kullanılan beyaz modern büfe modelini beyaz yemek odanızda yada geniş bir mutfakta kullanabilirsiniz. Akrilik boya kullanılan bu büfe modelinin genişliği 75 cm, yüksekliği 181 cm, derinliği ise 32 cm. Kapaklarda özel sertleştirilmiş cam kullanılmıştır. Ayrıca kapaklarda sabit stoperler kullanıldığı için yavaş ve yumuşak kapanmaktadır.

yemek-odasi-büfe-modelleri-2

Malzeme olarak MDF kullanılan büfe modelinde el ile eskitme yöntemi kullanılarak boyanmıştır. Kapak kulpları doğal karartma görünümlü dökme demirdir. Kapaklarda özel yavaşlatıcı menteşe sistemi kullanılmıştır. Renk olarak gri olan büfenin yüksekliği, 190 cm, genişliği, 98 cm, derinliği ise 41 cm. Bu büfe modelini vivense de bulabilirsiniz.

yemek-odasi-bufe-modelleri-3

Dört adet üst tarafta dört adet de alt tarafta olmak üzere sekiz adet kapaklı dolaptan oluşan beyaz modern büfe. Dört adet açık gözenek yapılarak aksesuarları sergilemeniz sağlanmıştır. Beyaz yemek masasıyla beraber kullanarak bütünlük yakalayabilir, siyah yemek masasıyla beraber de kullanarak da kontrast yakalayabilirsiniz. Bu büfe modelini ise Ikea’da bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz