Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

2
519

Yemek odası modellerinde en son moda olan iç tasarımları sizlere göstermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda birbirinden farklı tarzları ele alarak orijinal yemek odası dekorasyonları elde etmeye çalıştık. Sizin için seçtiğimiz yemek odası dekorasyon fikirlerini hep birlikte inceleyelim isterseniz.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri

Oval beyaz bir yemek masası, beyaz retro sandalyeler ve ahşap bir bank ile dekore edilmiş yemek odası. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi takım olan tasarımlara yönelmek yerine kendiniz parçaları bir araya getirerek orijinal dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri-1

Küçük salonlar ve çekirdek aileler için beyaz yuvarlak bir yemek masası ve beyaz sandalyelerle tamamlanmış şirin yemek odası dekorasyonu. Bildiğiniz üzere dar alanlarda ferah çözümler üretmek istiyorsanız beyaz mobilyalara yönelmeniz gerekir.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri-2

Salonunuzda şekildeki gibi yarım duvarla sınırlandırılan bir çıkıntı varsa bu alanı yemek odanızı dekore etmek için kullanabilirsiniz. Örneğin bej köşe koltuk, siyah sandalyeler ve oval bir yemek masası kullanabilirsiniz.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri-3

Yemek masanızı farklı renk sandalyelerle tamamlayabilir yemek odası duvarınıza oluşturduğunuz renk kombinasyonuna uygun bir tablo asabilirsiniz. Örneğin siyah ve sarı kombinasyonuyla dekorasyonda hem ağırlığı hem de hareketliliği sağlayabilirsiniz.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri-4

Açık mutfağa sahip salonlar için güzel bir dekorasyon önerisi sizlere. Mutfak önünde kurgulanmış yemek odası. Küçük iki kapaklı bir büfe, ahşap masa ve sandalyelerden oluşan bir takım düşünebilirsiniz. Sandalyelerde konforu sağlamak için krem minderler kullanabilirsiniz.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri-5

Yine farklı stiller bir araya getirilerek elde edilen yemek odası dekorasyonu. Retro 3 farklı renkte sandalyeler, dikdörtgen ahşap bir yemek masası, modern beyaz bir konsol ve şık bir avize ile tamamlanan yemek odası dekorasyonu.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri-6

Beyaz lake yemek masanızı siyah deri koltuk ve ahşap iskeletten oluşan sandalyelerle tamamlayabilir, renkleri güzel bir tabloyla uyandırabilirsiniz.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri-7

Bronz ışıklandırma ile dekore edilmiş klasik yemek odası dekorasyonu. Ağır yeşil perdeler ve aksesuarlar ile dekorasyona renk katabilirsiniz.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri-8

Farklı ve orijinal bir yemek odası dekorasyonu istiyorsanız yemek masanızda farklı renk ve stillerde sandalyelere yer verebilirsiniz.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri-9

Hareketli ve canlı bir yemek odası için çiçekli sandalyeler yada yastıkları kullanabilirsiniz. Yemek odası dekorasyonu hakkında görüşlerinizi paylaşabilir aklınıza takılan soruları bizlere yazabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Ahşap masaları ve rahat minderli sandalyeleri çok seviyorum. Yemek de yense rahat oturulmalı bana göre 😀 Ama retro beyaz sandalyeleri de çok beğendim. Daha uygun bir masa ile, ilk değişimde bakınacağım bu tarz sandalyelere. Teşekkürler.

    • Yorumlarınız için teşekkür ederiz ?. Retro sandalye, masa yada aksesuar kullanımı yemek odası dekorasyonuna farklı bir hava katıyor seviyorum bu tarz tasarımları ?.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz