Yemek Odası Duvar Dekorasyonu

5
674

Yemek odası duvar dekorasyonu ile yemek odasında istediğiniz havayı oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda kullandığımız fotoğraflarda duvar kağıdı uygulamalarından çok yemek odası için uygun duvar renklerine ve  dekorasyon stillerini ele aldık.Renkli, klasik, rustik, modern, çağdaş her tarzın sevebileceği yemek odası duvar dekorasyon örneklerine yer verdik.İlk olarak, yeni moda klasik sevenler için, yemek odası duvar dekorasyonunda klasik dokunuşlar yapıyor ve klasik mobilyalarla kombin yapıyoruz.

yemek-odasi-duvar-dekorasyonu

Eteklere kadar koyu gri duvarlar beyaz ile kesiliyor, duvar renginden daha açık gri sandalyeler ve gri aydınlatma ile kombin yapılıyor. Bu yemek odasında grinin her tonunu görebilirsiniz. Duvara asılan fotoğraf kareleri ile yemek odası duvar dekorasyonu tamamlanıyor. Şimdi ise yemek odası duvar dekorasyonunda iki renk uygulamasını göreceğiz.

yemek-odasi-duvar-dekorasyonu-1

Mavi ve bej renk kombinasyonunu, şık ayna ve altın sarısı çerçeveli tablolar ile yemek odası duvar dekorasyonu tamamlanıyor. Sandalyelerde de bej, yemek masasında cam kullanılarak yemek odası dekorasyonu tamamlanmış.

yemek-odasi-duvar-dekorasyonu-2

Siyah duvarlar ve geyik boynuzları  ile tamamlanan yemek odası duvar dekorasyonu, 6 kişilik yemek masası ve gri sandalyeleriyle minimal bir yemek odası alanı oluşturulmuş. Gri ve siyahlardan sonra daha açık duvar renklerine gidiyoruz.

yemek-odasi-duvar-dekorasyonu-3

Eklektik sevenler için, açık mavi  duvarlarda parlak sarı çizgilerle tamamlanan yemek odası duvar dekorasyonu gerçekten göz kamaştırıyor. Böyle bir yemek odasında en çok dikkat çeken şey duvarlar olur galiba.

yemek-odasi-duvar-dekorasyonu-4

Boya ve ahşap kaplama duvar uygulamasının aynı anda kullanıldığı, romantik ışıklarla kombine edilen yemek odası duvar dekorasyonu. Şimdi ise sonbaharın sıcak rengini duvarlarda karşılıyoruz.yemek-odasi-duvar-dekorasyonu-5Turuncu beyaz duvar dekorasyonu, ahşap yemek masası ve beyaz sandalyelerle kombine edilen yemek odası. Bir apartman dairesinde oturuyorsunuz ve dip dibe apartmanlardan dolayı eviniz güneş almıyorsa bu duvar dekorasyonunu çok seveceksiniz.

yemek-odasi-duvar-dekorasyonu-6

Sıcak tavan, açık gri, yeşil, yumuşak sarı ve mavinin her tonun kullanıldığı yemek odası duvar dekorasyonunda güneş ışığı duygusu getirilmeye çalışılmıştır. Basit ahşap yemek masası ve beyaz sandalyelerle, yemek odasına hem ferah hemde naturel bir hava verilmiştir.

5 YORUMLAR

  1. İlk fotoğrafı gördüm diyecektim ki benim yemek odamda duvarda fotoğraflar var, aşağı indim baktım fotoğraflı model 🙂 Fakat şey soracağım, ben ilk fotoğraftaki gibi bir tasarımı çok beğendim. Fotoğraflarla birlikte o tasarım çok mu fazla olur yoksa uyar mı?

    • İlk fotoğraftaki duvar dekorasyonu çok renkli, arka plan çok renkliyken fotoğraflardaki vurgu kaybolur. Bu yüzden aynı yerde ama farklı bir duvarda bu tarz bir duvar dekorasyonu düşünebilirsiniz. Yine aklınıza takılan sorular olursa konuşuruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz