Yemek Odası İçin Mumluklar

4
1084

Yemek odalarınızın en romantik aksesuarlarından biri olan mumluklar ile yemek odalarınızı süsleyeceğiz. Mumluklar için en estetik yerleri birbirinden farklı modellerle göstererek sizlere dekorasyon fikirleri oluşturmaya çalışacağız.

yemek-odasi-icin-mumluklar

Yemek masanıza beyaz bir masa örtüsü serebilir ve üzerine de beyaz şamdanlar ve beyaz mumlar koyabilirsiniz. Şamdanların etrafını ise küçük cam mumluklar ile süsleyebilirsiniz. Yemek masanızda çiçeklere yer vererek masa dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

yemek-odasi-icin-mumluklar-1

Konsolun üstünü büyüklü, küçüklü, farklı boylardaki aynı çeşit cam mumluklar ile süsleyebilirsiniz. Etrafına küçük cam vazolarda çiçekler koyabilirsiniz.

yemek-odasi-icin-mumluklar-2

Gümüş şamdanlar, gümüş renkli simli mumlar, kozalak desenli mumlar ve şık küçük mumluk ve mumlar ile güzel bir yılbaşı masası hazırlayabilirsiniz. Masa da en çok gözü çam ağacı desenli simli mumlar kamaştırıyor.

yemek-odasi-icin-mumluklar-3

Beyaz porselen şamdanlara bu şekilde orta boy mumlar koyabilir, seçtiğiniz mumlar ile aynı renkte peçeteler kullanarak yemek masanızda hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Yemek masanızın ortasına cam bir vazo ve içerisine çiçekler yerine ince ağaç dalları koyarak farklılık yaratabilirsiniz.

yemek-odasi-icin-mumluklar-4

Mumluk almak yerine büyük cam vazolara beyaz büyük mumlar koyabilir ve mumluk olarak kullanabilirsiniz. Mumların etrafına çakıl taşları ile süsleyebilirsiniz. Canlı çiçekleri mumlukların arasına koyarak güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

yemek-odasi-icin-mumluklar-5

Yemek masanız için seçtiğiniz vazolarla aynı renkte mumluklar seçerek vazonun etrafına koyarak süsleyebilirsiniz. Dilerseniz gümüş renkli şık mumluklar ile yemek masanızı daha da gösterişli hale getirebilirsiniz.

yemek-odasi-icin-mumluklar-6

Büyük cam mumluklar kullanarak ve kesilen cam şişeleri mumlukların üzerine koyarak romantik bir yemek masası hazırlayabilirsiniz. Önemli günlerinizde eşinize romantik bir yemek masasında şık yemekler hazırlayabilirsiniz.

yemek-odasi-icin-mumluklar-7

Hasırdan yuvarlak amerikan servisleri, krem renk peçeteleri, boncuklarla süslenmiş peçete tutucuları ve sahte meyvelerden oluşan masa süsleriyle yemek masanızı dekore edebilirsiniz. Büyük ve uzun şampanya bardaklarından şık mumluklar ile yemek masanızı güzelleştirebilirsiniz.

yemek-odasi-icin-mumluklar-8

Mumluklar ve mumlar ile vintage yemek odası dekorasyonu. Konsolun üzerine gümüş, bakır ve altın sarısı şamdanlar koyabilirsiniz. Şamdanların üstüne ise renkli top mumluklar yerleştirebilirsiniz. Yemek odanızda mumluklar ile nasıl bir dekorasyon istediğinize kara verin ve harekete geçin.

4 YORUMLAR

  1. Sayenizde eşimle aram bozulmak üzere… Ne zaman sitenizi incelesem, ertesi gün kendimi alışverişte buluyorum 🙂 En son burada gördüğüm yemek odası için ledli mumluklardan aldım. Eşim artık isyan ediyor 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz