Yemek Odası Konsol Modelleri

2
1310

Yemek odamızın tamamlayıcı ünitelerinden biri olan konsol modelleri ile mobilya dünyanızda yeni ufuklar açmaya devam ediyoruz. Yemek odasını dizayn ederken her bir parçayı farklı stillerde bir araya getirerek eklektik stil dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Direk takım almak yerine yemek odası dekorasyonuna tarzınızı yansıtabilirsiniz. Türk firmalarını gezerek derlediğimiz konsol modellerine hep birlikte göz atalım isterseniz.

yemek-odasi-konsol-modelleri

Dört çekmece ve dört cam kapaklı raf ünitesinden oluşan ahşap konsol modeli. Sıcak ahşap tonundan oluşan bu konsol modeli ile yemek odanızda yeni tasarımlara yer verebilirsiniz.

yemek-odasi-konsol-modelleri-1

Yemek odasında şıklık ve zariflik arayanlar için estetik ahşap oymasıyla dikkat çeken konsol modeli. Zarif konsol ayakları sayesinde sizlere temizlik sırasında kolaylık sağlayabilecek bir ürün. İç dizayn yemek takımlarınızı alabilecek genişliktedir.

yemek-odasi-konsol-modelleri-2

Bu modelimiz ise mudo mağazalarında bulabileceğiniz rustik stil konsol modeli. Yemek odalarında doğal ve rustik tarzlara yer vermek istiyorsanız düşünebileceğiniz bir konsol modeli. Sırada ise klasik tarz sevenler için bir konsol modelimiz var.

yemek-odasi-konsol-modelleri-3

Dört çekmece ve iki kapaklı raf ünitesinden oluşan Fransız klasik stil konsol modeli. Çekmece kulpları Fransız stilin en çok göze çarpan modeli olan düğme kulplardır. Konsol, üst ve yan köşelerinde işlenen ahşap oyması ile gözleri kamaştırırken yemek odanıza şıklık getireceği kesin.

yemek-odasi-konsol-modelleri-4

Bu konsol modeli alışkın olduğumuz tarzın biraz dışında. Aslına bakarsanız yurt dışında konsol deyince daha çok akla bu tarz modeller gelir. Bu modellerde çekmece ve dolaplar göremezsiniz daha çok ayaklar üstüne oturtulmuş ahşap bir yüzeyden ibarettir. Üzerine aksesuarlarınızı koyabileceğiniz sade ve basit bir konsol modelidir. Eskitme ve dalgalı kenarlardan oluşan rustik stil konsol bütün doğallıyla yemek odalarınızda yerini almak için sizleri bekliyor. Tabi ki yemek odanızda rustik mobilyalara yer veriyorsanız aksesuar seçiminizi de ona göre yapmalısınız. Örneğin, bu tarz bir konsolu retro stil saat ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

yemek-odasi-konsol-modelleri-5

Sürgülü kapaklardan oluşan modern konsol modeli. Hemen hemen her tarz yemek odaları ile kullanabileceğiniz bir konsol modelidir. İç dizaynda iki adet ahşap raf bulunmaktadır ve yemek takımlarınızı rahatlıkla alabilecek genişliktedir. Sizler için seçtiğimiz bu konsol modelleri hakkında aklınıza takılan soruları bizlere yazabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Sürgülü model pek bir hoş. Hem sürgülü olması kullanışını artırır gibi geldi. Bunlar eski modeller sanırım ama yenilerde de bulabiliriz herhalde böyle modeller.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz