Yemek Odası Sandalye Modelleri

2
2354

Yemek odalarınızın en önemli mobilyalarından birdir sandalyeler. Aynı zamanda konforu en çok aradığımız mobilyadır. Çünkü yemek yerken oturduğumuz yerin rahatlığı önemlidir. Yemek odanızda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirmek istiyorsanız bu farklı, şık, sade, ilginç ve modern sandalye tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz yemek odası sandalye modelleriyle başlayalım isterseniz.

Renkli Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri

Yemek odanızı hareketlendirmek istiyorsanız beyaz yemek masanızı renkli sandalyeler ile tamamlayabilirsiniz. Pembe ve mavi renklerden oluşan aksesuarlar ile yemek odanızı süsleyebilirsiniz. Farklı ve ilginç renkli sandalye modelleri görmek isterseniz renkli sandalyeler başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Siyah Beyaz Çizgili Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-1

Siyah yemek masanızı siyah, beyaz çizgilerden oluşan sandalyelerle kombin yapabilirsiniz. Sandalyelerde koyu renk kullanmak istiyorsanız renk kombinasyonlarına yer verin. Yemek masanızın üzerine beyaz vazolar ve içerisine de çiçekler koyabilirsiniz.

Fincan Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-2

Yemek masanızda farklı renklerden fincan sandalyelere yer vererek farklı bir yemek odası dekorasyonu elde edebilirsiniz. Yemek odası için anlamlı sandalye modeli.

Plastik Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-3

Yemek masanızı kırmızı, beyaz ve siyah plastik sandalyelerle tamamlayabilir yemek odanızı renklendirebilirsiniz. Eğlenceli bir yemek odası hem de klasik yemek masasıyla birlikte.

Siyah Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-4

Yemek masanızda aynı renk dört farklı stilde sandalyeyi aynı anda kullanabilirsiniz. Farklı yemek odası dekorasyonu elde etmek istiyorsanız birbirinden farklı tarzda tasarımları bir araya getirebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken renk uyumu aynı renk seçtiğiniz takdirde bu problem de ortadan kalkıyor.

Modern Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-5

Yemek odanıza bu sandalyelerle modern dokunuşlar yapabilirsiniz. Aynı tarz sandalyeler ve 4 farklı sandalye ayaklarıyla alternatif fikirler sunuyor sizlere. Sandalye ayakları çelik diğer kısımlar ise plastiktir. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Minimal Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-6

Deri minimal sandalyeler küçük yemek odaları için büyük çözümler üretiyor. Yemek masanıza bu minimal sandalyeler sayesinde daha fazla kişiyi ağırlayabilirsiniz. Deri tarzıyla yemek odalarınızda şıklık yaratabilirsiniz.

Endüstriyel Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-7

Endüstriyel sandalyeler tercih ederek sandalye problemini uygun bir fiyata çözebilirsiniz. Toplu üretim ürünleri olduğu için maliyeti düşük böylelikle onları almak da ucuz.

Deri Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-8

Yemek odanızda deri sandalyeler tercih ederek cool bir ortam oluşturabilirsiniz. Turuncu deri sandalyeler tercih ediyorsanız ona en uygun beyaz yemek masasıdır. Fıstık yeşili deri sandalyelere uygun kahverengi ahşap yemek masası kullanarak şık kombinasyonlar elde edebilirsiniz.

Katlanabilir Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-9

Katlanabilir sandalyeler tercih ederek yemek sonrasında katlayarak yemek alanınızı genişletebilirsiniz. Küçük yemek odaları için bu sandalye modelleri ile alanlarınızı büyütebilirsiniz.

Rustik Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-10

Rustik dekorasyon tutkunlarının hoşuna gidecek tasarım var sırada rustik sandalyeler. Ağaçlar sandalye olarak bütün doğallıklarıyla yemek odalarınıza konuk oluyor.

Vintage Stil Sandalyeler

yemek-odasi-sandalye-modelleri-11

Evlerinde vintage stil dekorasyon sevenleri de düşünüyor ve 1960’lara gidiyoruz. Altın sarısı iskeletiyle zengin bir yemek odası oluşturabilirsiniz. Uyumlu ve şık bir yemek odası dekorasyonu elde etmek istiyorsanız yemek odanızda altın sarısı aksesuarlara yer vermeyi unutmayın.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz