Yemek Odası Takımları

6
615

Birbirinden farklı stilleriyle her tarzın ihtiyacını karşılayacak, yaratıcı dekorasyon örnekleriyle yemeklerinizi daha ilgi çekici ve misafirlerinizin dikkatini çekecek yemek odası takımları ile farklılık yaratan siz olun. Her tarza bir örnekle görsel şölen yaşatacağımız bu yazımızda, rustikten country’e, klasikten moderne, geleneksellikten eklektik tarza geçişler yapacağız.

rustik yemek odası

İlk olarak yemek odalarınıza daha samimi ve sıcak esintiler getirecek, kırsal hayat tarzına gidiyoruz. Beyaz sandalyeler, kütük ahşap yemek masası, ahşap konsol, rustik aydınlatma ve beyaz meşe kaplama parkeden oluşan rustik  yemek odası takımı. Şimdi ise Fransa’nın köylerine gidiyoruz.

country yemek odası

Eskitme boyama tekniği kullanılarak boyanan beyaz mavi konsol, mavi eskitme vitrin, ahşap yemek masası, beyaz ve kahverengi eskitme sandalyelerden oluşan country yemek odası takımı. Rustik ve country tarzlardan uzaklaşıyor ve modern çizgilerle günümüz trendleriyle tanışıyoruz.

çağdaş yemek odası takımı

Sarı sandalyeler, koyu kahverengi ahşap yemek masası, siyah çizgili konsol, yumurta ve horoz  tablolarından oluşan çağdaş stil yemek odası takımı. Sizde bu dekorasyonda olduğu gibi renkli abajurlarla konsolu tamamlayabilir ve yemek odanızı daha da renklendirebilirsiniz. Açık renk duvarlardan uzaklaşıyor ve yemek odasında koyu renk duvar kağıdı uygulamalarına göz atıyoruz.

modern yemek odası takımı

Siyah tavan ve koyu gri duvarlarla yemek odanıza gotik bir hava veren, konforlu beyaz sandalyeler, siyah yemek masası, altın sarısı kapaklı konsol ve siyah sarkıt aydınlatmalardan oluşan modern yemek odası takımı. Renkli aksesuarlar kullanarak yemek odanızı daha sevimli hale getirebilirsiniz.

Klasik yemek odası takımı

Ahşap oymalarıyla dikkat çeken, koyu renk yemek masası, konsol ve sandalyeleriyle ağır duran klasik yemek odası takımı. Kristal parçalı aydınlatması ve göz alan aksesuarlarıyla dikkat çeken bir tasarım. Şimdi ise sizleri, şaşırtacak ilginç yemek odası takımlarına götürüyorum.

retro yemek odası takımı

Mükemmel renk kombinasyonu, masa ve sandalye tarzında kontrast yakalanarak oluşturulan yaratıcı yemek odası takımı. Bambu aydınlatma ve ahşap yemek masası ile retro görünümü verirken, beyaz sandalyeler ve metal masa ayağı ile modern bir hava katabilirsiniz. Yemek odanızda Miami rüzgarları estirmeye hazır olun.

hareketli yemek odası

Açık mavi duvarlar, renkli sandalyeler, cam yemek masasını içine alan açık mavi halı ve mavi avizeden oluşan hareketli yemek odası takımı. Çocuklarınız bu yemek odasında yemek yerken aynı zamanda eğlenecekler.

eklektik yemek odası takımı

Pudra ve kremleri bu yemek odasıyla çok seveceksiniz. Açık sarı duvarlar içinde kaybolan tablolar, pudra üstüne gri desenlerden oluşan konsol, ahşap yemek masası, beyaz ve pudra sandalyelerle farklı atmosfer yaratan eklektik yemek odası takımı.

İlginç yemek odası takımı

Turuncu deri sandalyeler, ahşap masa ayaklarıyla dikkat çeken beyaz yemek masası, ahşap konsol, turuncu aydınlatma ve farklı tasarımıyla ilgi çeken mavi kitaplıktan oluşan bu yemek odası takımıyla kendinizi başka atmosferde  hissedeceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz