Yemek Odasında Country Akımı

4
653

Country akımı, 18.yüzyılda Fransa’nın güney sahil köylerinde doğmuş, kültürden mobilyaya kadar bir çok alanı etkilemiştir. Zaman ilerledikçe Fransayı aşarak, tüm dünyanın benimsediği bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Evrenselliğe ulaşmasını sağlayan temel unsur, içinde barındırdığı samimi ve sıcak havadır. Bu kısa bilgiden sonra country modellerimizle başlayalım isterseniz.

country yemek odası

Rustik mobilyalar ve desenlerle, abartıdan uzak 6 kişilik country yemek odası. Basit pastel renkler kullanılarak samimi ve sıcak ortam havası bozulmamıştır.

18613-2

Dikdörtgen köprü ayaklı 6 kişilik yemek masası, konsol ve vitrinden oluşan sade country yemek odası.Yemek masasında, kitabe bulunduğu için dilerseniz açarak 8 kişilik olarak da kullanabilirsiniz.

country yemek odası (3)

Klasik motifleri counrty tarzı ile birleştiriyor ve şık bir yemek odası sunuyoruz sizlere. 6 kişilik, mermer kaplama yemek masası, kumaş ve şık motiflerden oluşan sandalyeler ve aynı motiflerin kullanıldığı gümüşlükten oluşan farklı bir yemek odası takımı.

country yemek odası (4)

Karamel ve beyaz kombinasyonuyla modern country yemek odası. 6 kişilik yemek masası, karamel deri minderli sandalyeler ve masif kaplama dresuardan oluşmaktadır.

yemek-odasinda-country-akimi-5

Ahşap yemek masası, vitrin, gümüşlük, bank, tabure ve siyah sandalyelerden oluşan farklı counrty yemek odası. Eşyalarınızı rahatlıkla saklamanız için vitrin ve gümüşlükte bolca çekmece kullanılmıştır. Farklılığı sevenler için gerçekten ilginç bir tasarım.

yemek-odasinda-country-akimi-6

Son olarak ise kırmızı duvarlar, şık avizeler, klasik motiflerin kullanıldığı konsol, tamamlayıcısı konsol aynası, beyaz yemek masası ve sandalyelerden oluşan, birbirinden güzel aksesuarlarıyla dekorasyon fikirleri sunan, büyüleyici country yemek odası.

4 YORUMLAR

  1. Country modeller cidden çok güzel. Özellikle ilk fotoğraftaki yemek odasını çok sevdim. Country takımlar sanki bir resim, bir fotoğraf gibi oraya yerleştirilmiş gibi duruyor. Ben bayılıyorum gerçekten. 🙂

    • Country yemek odası tasarımları salon dekorasyonun havası çok değişiyor. Sıcak ve samimi bir dokunuş için country stil yeterli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz