Yemek Odasında Denizcilik

2
285

Beyaz, mavi ve bazı toprak tonlarını kullanarak denizcilik temalı yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Deniz temalı dekorasyon tarzında daha çok açık renk paletlerini göreceksiniz ve plaj temalı alanlara benzer bir tasarımı var. Sözü fazla uzatmayarak sizler için seçtiğimiz yemek odası modellerine geçelim isterseniz.

yemek-odasinda-denizcilik

Plaj tarzı iç tasarım istiyorsanız hasır sandalyeler düşünebilirsiniz. Siyah beyaz çizgilerden oluşan yastıklarla sandalyelerinizi tamamlayabilir, duvara can simidi ve renkli deniz yıldızları asarak deniz temasını dekorasyonda pekiştirebilirsiniz. Yemek masanızda hasır amerikan servisler kullanabilir ve küçük saksılardan oluşan süsleme yapabilirsiniz.

yemek-odasinda-denizcilik-1

Yemek odasında beyaz ve mavi renkler kullanarak deniz temalı dekorasyon oluşturabilirsiniz. Yemek masanızı beyaz sandalyelerle tamamlayabilir, duvarınıza doğa ve denizi konu alan tablolar asarak sade bir yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

yemek-odasinda-denizcilik-2

Aydınlatmada fener tercih edebilir, mavi köşe koltuk ve yastıklar tercih edebilir, aralara turuncu yastıklar serperek ortama sıcaklık ekleyebilirsiniz. Duvarınıza tekne resimli bir tablo asabilir, çiçeklerle odanızı süsleyebilirsiniz.

yemek-odasinda-denizcilik-3

Mavi ve beyaz çizgili deri sandalyeler, beyaz yemek masası ve gri aydınlatma ürünlerinden oluşan sade ve ferah deniz temalı yemek odası.

yemek-odasinda-denizcilik-4

Bugünün rahat yaşam tarzını geleneksel stillerle birleştiren yemek odası dekorasyonu. Yemek odasının duvarlarını siyaha boyayabilir ve fotoğraftaki gibi tablolar asarak bir koreografi oluşturabilirsiniz.

yemek-odasinda-denizcilik-5

Bu tasarım “Beach House” yazısıyla yemek odası duvar dekorasyonu için ilginç bir alternatif sunuyor bizlere. Beyaz yemek masası ve mavili beyazlı sandalyelerden oluşan mobilyalarıyla deniz esintisini getiriyor yemek odalarınıza. Beyaz çekmeceli dolaplardan oluşan depolama alanı, gümüş aksesuarlar ve fener aplikler kullanarak yemek odasında bütünlük yakalayabilirsiniz.

yemek-odasinda-denizcilik-6

Eskitme büfe ve vitrin, beyaz sandalyeler, beyaz masa ayakları ve ahşap masa tablasından oluşan yemek masası tercih ederek deniz yemek odası takımı oluşturabilirsiniz. Cam vazoların içine deniz kabukları, çakıl taşları koyabilir, gemi maketinden oluşan aksesuarlara yer verebilirsiniz. Ferah, sade ve iç açıcı yemek odası dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız kesinlikle güzel bir yemek odası tasarımı.

yemek-odasinda-denizcilik-7

Deniz temalı dekorasyon için, yemek masanızda mavi ve beyaz desenlerden oluşan koltuklara yer verebilir, masanızı deniz yıldızlarıyla süsleyebilirsiniz. Masa düzeninde mavi peçeteler kullanabilir ve odanızı mavi cam vazolarla süsleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Amaaan ne güzel yemek odaları bunlar böyle. Hiç görmemiştim başka yerde. Çok yakışmış gerçekten yemek odasına denizci konsepti. Renklerim uymaz ama aksesuar olarak ben de böyle şeyler kullanabilirim sanırım. Değişik bir tasarım olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz