Yeni Ikea Yemek Masaları

14
21930

Türkiye’nin en soğuk gününden sıcacık merhaba sizlere. Bugünkü durağımız İsveç tasarımlarını bizlerle buluşturan Ikea. Bundan önceki 2015 Ikea yemek odaları başlıklı yazımızda yemek odası modellerine değinmiştik. Bugün ise yemek masası modelleriyle sizleri tanıştıracağız.

yeni-ikea-yemek-masalari

Masif ahşap, yani doğal ağaç dışında herhangi bir endüstriyel yapay ürün kullanılmadan üretilmiştir. Renk olarak antika vernik adıyla geçen stornas yemek masası. Masanın alt tablasında iki adet saklı kitabesi bulunmaktadır. Bu kitabeleri açtığınız takdirde, 8-10 kişilik olarak kullanabilirsiniz. Bu yemek masasının fiyatı 999 TL’dir.

yeni-ikea-yemek-masalari-1

Masa tablası, diğer camlara göre hem daha dayanıklı hem de temizlenmesi kolay temperli camdan yapılmıştır. Masa ayakları ise krom kaplamadır. Ikea’nın Salmi yemek masası olarak geçen bu modelin fiyatı 329 TL’dir.

yeni-ikea-yemek-masalari-2

Siyah açılabilen yemek masasını 4-6 kişilik olarak kullanabilirsiniz. İngatorp serisine ait bu yemek masasının yüzeyinde şeffaf vernik kullanıldığı için kolayca temizlenebilir. Masa tablası ve masa ilave kanadında sunta kullanılmıştır. Bu yemek masasının fiyatı 799 TL’dir.

yeni-ikea-yemek-masalari-3

İkea tasarımcılarının turuncu sandalyelerle kombine ettiği beyaz yuvarlak yemek masası. 4 kişilik olarak kullanabileceğiniz bu yemek masası açılmamaktadır. Mutfak için düşünebileceğiniz küçük yemek masasının fiyatı 529 TL’dir.

yeni-ikea-yemek-masalari-4

Şimdi ise sizlerle süper kampanyalı güzel bir set. Masif ahşap sandalyeler ve yemek masasından oluşan bu setin fiyatı 349 TL’dir. Mutfağınız yada yemek odanız için düşünebileceğiniz oldukça uygun bir ürün. Doğal tasarımları seviyorsanız kullanabileceğiniz bir masa sandalye seti.

yeni-ikea-yemek-masalari-5

Dikdörtgen, açılabilen masif ahşap yemek masası. 6-8 kişilik olarak kullanabileceğiniz evinize doğal bir görünüm katacak sade yemek masası.

yeni-ikea-yemek-masalari-6

Melltorp serisi, beyaz dikdörtgen yemek masası. Masa yüzeyinde melamin kullanıldığı için lekelere karşı dayanıklıdır ve kolay temizlenir. 6 kişilik yemek masasının fiyatı 159 TL olup, ölçüleri, 125 x 75 cm’dir.

yeni-ikea-yemek-masalari-7

Bjursta serisi, venge yemek masası. Masa tablasının orta kısmında saklı kanatları bulunmaktadır. Kanatlar açıldığı takdirde 6-8 kişilik olarak kullanılabilmektedir. Masa tablası ve kanatları sunta, alt çerçeve masif çam ağacından üretilmiştir.

yeni-ikea-yemek-masalari-8

Yine bir masif ahşap yemek masası. Norden serisi, dikdörtgen yemek masasının orta kısmında saklı kanatlar bulunmaktadır. 8-10 kişilik olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yemek masasının ölçüleri 155/210 x 90 cm olup fiyatı 699 TL’dir.

yeni-ikea-yemek-masalari-9

Yemek odalarınıza oval yemek masasıyla estetik ekleyebilirsiniz. Ingatorp serisi olan beyaz yemek masasının ortasındaki saklı kanatları şekildeki gibi açarak 6-8 kişilik olarak kullanabilirsiniz. Bu yemek masasının fiyatı 799 TL’dir.

yeni-ikea-yemek-masalari-10

Ikea’dan kampanyada olan bir yemek masası daha sizler için. Kahverengi, yuvarlak yemek masasının fiyatı 499 TL’dir. Masa tablasının alt kısmında bir adet kanat bulunmaktadır. Kanatları açtığınız takdirde 6 kişilik olarak kullanabilirsiniz. Daha fazla ikea yemek masası modelleri görmek isterseniz ikea yemek masaları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Modeller hakkında aklınıza takılan soruları bizlere yazabilirsiniz.

14 YORUMLAR

      • Ikea da var ama sizdeki fiyat ile aynı olmadığı için sizi tercih ettim. Ikeada olduğunu bende biliyorum madem satisinizda yok neden resmi duruyor ve fiyat da dahil var üzerinde siz insanlarin tercihleriyle alaymi ediyorsunuz bunun açıklamasını yapın bana

        • Merhaba Tülay Hanım, fiyat etiketleriyle çelmemizin nedeni sizlere ön bilgilendirme olsun diye. Yanlış anlaşılmaya neden olduğumuz için kusura bakmayın ?.

  1. Sayfanın hazırlanma amacının İkea yemek maslaraının tanıtmı olduğu açık. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Benim için yararlı oldu.

  2. Merhaba. Fotolarda ikea marka yemek odası. Yani ahşap masa sandalye var. Hatta üzerindede 349 tl yazıyot. Fiyat güncelmi. Almak istiyorum da

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz