Yeni Model Yemek Odaları

0
206

Yeni tasarımları moda çizgilerle evlerinize getiriyoruz. Yeni model yemek odası bakanlar için birbirinden farklı alternatif koleksiyonlar.

yeni model yemek odası

Yeşil, beyaz ve sarının tonlarıyla sıcak ve ferah yemek odasıYemek masasında, masa tablasında kullanılan koyu yeşil şeritle sandalye minderleriyle uyum yakalanmış, duvarlar ise yeşil ve sarının daha açık tonuna boyanarak ferah bir görünüm sağlanmıştır.

yeni-model-yemek-odasi-2Sandalyeleri ve aydınlatmasıyla gözleri kamaştıran, parlak siyah renkleriyle dikkatleri çeken şık yemek odası takımı. Konsolda mat siyah kullanılarak dikkatler siyah cam yemek masasına verilmiş, siyah ve metal şamdanlarla dekorasyon tamamlanmıştır.

yeni model yemek odası (3)

Şıklıktan uzaklaşıyor ve sizleri daha salaş bir model yemek odası takımına götürüyoruz. Büfede eskitme renkler kullanılmış, sandalye arkalıklarına çapraz çizgiler kullanılarak  farklı bir hava verilmiştir.

yeni model yemek odası (4)

Sonbahar renklerini klasik yemek odasıyla buluşturuyor, otantik aydınlatma, antika aplikler ve koyu renk yöresel halıyla sizleri geçmişe götürüyoruz. Sandalye döşemelerinde portakal renk tercih edilerek mobilya renkleriyle kombinasyon sağlanmıştır.

yeni model yemek odası (5)

Metal ayaklar, fildişi rahat sandalyeler ve metal sandalye kolçakları, şık avize, fildişi konsol, 6 kişilik yemek masası ve gümüş çerçeveli konsol aynasından oluşan modern yemek odası takımı.

yeni model yemek odası (6)

İtalyan tarzı, gri renk sandalyeler, 8 kişilik ahşap yemek masası, beyaz tavan ve beyaz tavan lambasıyla çağdaş bir yemek odası. Şimdi ise bembeyaz bir yemek odasına gidiyoruz.

yeni model yemek odası (8)

Beyaz duvarlar, 6 kişilik ceviz yemek masası, beyaz kumaş sandalyeler, sarkıtma pudra renk tavan lambası ve koyu renk yer döşemesinden oluşan geleneksel yemek odası.

yeni model yemek odası (9)

Bu yılın moda renklerinden biri olan gri tonlarla devam ediyoruz. Koyu kahve tonlarında dikdörtgen 8 kişilik yemek masası, gri-krom kaplama sandalyeler, meşe espresso renginde yer döşemesi ve açık gri duvarlardan oluşan geleneksel yemek odası.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz